İnternet aboneliği dondurup farklı bir abonelik alma

Pixel_x

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Programcısı
Superonline internet servisini kullanıyorum. Bu fırmanın internet aboneliğini iptal etmeden, dondurup Türknet servisini kullanabilir niyim?

Bunu yapma sebebim eğer Türknet'te bir sıkıntı çıkarsa, Superonline'daki paketim iptal olmadan geri dönmek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Superonline'ın Fiber mi yoksa ADSL mi olduğu burada önem taşıyor.

Aynı anda 2 adet DSL aboneliği açılabiliyor diye biliyorum. Lakin boşta port yoksa problem yaşarsınız. Turknet'e sormanızda fayda var.

Superonline'ın Fiber mi yoksa ADSL mi olduğu burada önem taşıyor.

Aynı anda 2 adet DSL aboneliği açılabiliyor diye biliyorum. Lakin boşta port yoksa problem yaşarsınız. Turknet'e sormanızda fayda var.
Superonline Yalın ADSL.
Bende bir hat ADS 16 mbps diğer hat VDSL 50 mbps diğeri superbox.

Boşta port olduğu sürece alınabilir.
başka port derken, Yanlın ADSL Kullanıyorum.

En mantıklısı dondurup başka iss ile anlaşıp onlar tarafından hat taşınsın. Olamaz mı?

Superonline Yalın ADSL.

başka port derken, Yanlın ADSL Kullanıyorum.

Örneğin apartmanınızda 10 daire var. 12 adet port yani telefon hattı geliyor. Her daire internete bağlı ise 2 telefon kablosu boşta.

Siz 2 tane daha alabilirsiniz.

Ben de iki adet telefon kablosu var.

Örneğin apartmanınızda 10 daire var. 12 adet port yani telefon hattı geliyor. Her daire internete bağlı ise 2 telefon kablosu boşta.

Siz 2 tane daha alabilirsiniz.

Ben de iki adet telefon kablosu var.
Yalın ADSL için Telefon kablosu gerekli mi?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı