İnternet Alanını Genişletmek ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşım bir yazılımcı ve eski modemlerin şifresini çözebilen bir program yaptı. Ben bu programı kullanarak 3 adet WPA2-PSK wi-fi ağı elde ettim, fakat çok az çekiyor yani herhangi birşey indirirken sıkıntı oluyor modem kime ait yani binada kaçıncı katta ve ya karşı binadamı onuda bilmiyorum internet sadece cam kenarından çekiyor. Ben bir modem alsam laptopa nasıl kurucam bu modemi bu ağlara bağlanmak için herhangi yardımcı olabilecek bilginiz ve ya kaynağınız varsa yardımcı olabilir misiniz ?

Merhabalar arkadaşım bir yazılımcı ve eski modemlerin şifresini çözebilen bir program yaptı. Ben bu programı kullanarak 3 adet WPA2-PSK wi-fi ağı elde ettim, fakat çok az çekiyor yani herhangi birşey indirirken sıkıntı oluyor modem kime ait yani binada kaçıncı katta ve ya karşı binadamı onuda bilmiyorum internet sadece cam kenarından çekiyor. Ben bir modem alsam laptopa nasıl kurucam bu modemi bu ağlara bağlanmak için herhangi yardımcı olabilecek bilginiz ve ya kaynağınız varsa yardımcı olabilir misiniz ?
Bu farkedilip hakkında yasal işlem başlatılırsa çok yüksek tazminat ödiyebilirsin .Tavsiye etmem kullanmanı.

Arkadaşlar yardım etmemenizi tavsiye ederim. Adam burada başka insanların internetini sömürüyor. Bizden daha iyi sömürmek için cevaplar bekliyor.

Sanırım haklısınız, sanırım değil kesinlikle haklısınız. Doğruya söz söylenmez

Özür diliyorum böyle bişey istediğim için arkadaşlar beni uyarınca farkına vardım gerçekten. Fakat not düşmek isterim ki interneti ödüyebilecek param olmadığı için böyle bir yönteme başvurmuş durumdayım. Sadece 40-50 TL gibi param kalırsa alabilecektim modemi, internet her ay 59 TL gibi bir mevla istiyor bunu ödüyecek bir maddi durumum yok malesef.

Tekar özür diler iyi forumlar dilerim

Konuyu Kilitleyebilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı