İnternet alışverişlerinde kart limiti arttırma

nexToMe

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, Hepsiburada üzerinden 3689 TL fiyatlı telefon alacağım ancak kart limitim 1500 TL olduğu için alamıyorum. Tek çekimlikte olsa almamın bir imkanı yok mu? Telefon indirimde kaçırmak istemiyorum. Yapı Kredi kartına taksit yazıyor ancak taksit seçeneği de vermiyor site aklım bayağı karışık, yardımcı olur musunuz?

İlk defa kredi kartı mi kullaniyorsun? Bankayı arayıp limit artırman lazım maaş kartın ise belki internet bankacılığı ile bu fiyata aninda yukseltirsin

Telefonu sadece ticari kredi kartları ile taksitle alabilirsin. Birde taksitle ürün alacağın zaman kartında ürünün fiyatı kadar para olması lazım. Bazıları ilk taksitin parası olsa yeter zannediyor o yüzden söyledim. :D

Fiyat farkı kadar nakit paran varsa karta ödeyip tek çekim alabilirsin. Yani 2189 TL kredi kartına ödersen limit 3689 TL olur sende çekim yapabilirsin.

Eğer kartı yeni aldıysan limitin kolay kolay 4K'ya çıkmaz minimum 1 sene kullanman gerek.

Bu arada limit başvurusu yapıp ret aldıysan sakın tekrar başvurma her gelen rette puanın düşer.

Yeni konular

Geri
Yukarı