Internet altyapi basvurusu nasıl yapılır?

LittleGuy

Hectopat
Makaleler
30
Yer
İstanbul
Merhabalar. Ben İstanbul'da oturuyorum internet hizlarim 10 Mb download, 0.40 upload. Altyapimiz bu kadar destekliyor.
Altyapı başvurusunu ilgili makamlara nasıl ulaştırıriz?
Kabul olur mu?
Bina 5 katlı 3 internet var şu an apartmanda.

Bireysel altyapı çekilmiyor diye biliyorum. Sokağınızdan hat geçiyorsa veya yakın bir binada kutu varsa bir ihtimal. Telekom şubesine gidip başvurman gerekli, orada detaylı bilgiyi verirler.

Bireysel altyapı çekilmiyor diye biliyorum. Sokağınızdan hat geçiyorsa veya yakın bir binada kutu varsa bir ihtimal. Telekom şubesine gidip başvurman gerekli, orada detaylı bilgiyi verirler.

Hocam ben de bir mahallede yaşıyorum saha dolabı uzaklığım fazla göremedim ama mahallede sadece ADSL var benim gözlemlediğim kadarıyla VDSL getirtme şansım var mı?

Hocam ben de bir mahallede yaşıyorum saha dolabı uzaklığım fazla göremedim ama mahallede sadece ADSL var benim gözlemlediğim kadarıyla VDSL getirtme şansım var mı?
ADSL var ise evet getirte bilirsin, fakat tek başına olmaz binadan 2 3 kişi daha topla.

Merhabalar. Ben İstanbul'da oturuyorum internet hizlarim 10 MB download, 0.40 upload. Altyapimiz bu kadar destekliyor.
Altyapı başvurusunu ilgili makamlara nasıl ulaştırıriz?
Kabul olur mu?
Bina 5 katlı 3 internet var şu an apartmanda.

Türk Telekom'a Twitter üzerinden mesaj atabilirsin.
Çevrede VDSL veya Fiber kullanımı var mı altyapı sorgulama sitelerinde mutlaka kontrol et.
Cimer'e güzel bir mesaj at. BTK'ya yönlendirileceksin. Ben aynı yöntemle 7 ay içerisinde semtime VDSL internet hizmetini getirdim. Sende yapabilirsin.
Kolay gelsin.

Geri
Yukarı