İnternet altyapı çökmesi

Dümdüz

Megapat
Makaleler
53
Yer
İstanbul
Herkese selamlar.

Bugün saat 12 civarında tüm mahallede servis sağlayıcı fark etmeksizin herkesin interneti gitti.

Sadece benim bildiğim 3 kişi olarak Turkcell, TTNET müşteri hizmetlerini aradık. Bir çalışan geldi, inceledi. Modemi değiştirdi, görünür kabloları kontrol etti, "bir sorun yok; benim yapabileceğim bir şey yok. Altyapınız çökmüş" dedi gitti.

Şimdi ne olacak? Altyapı düzeltmesi ne kadar sürede olur? Yeni altyapı çekilir mi? Yeni altyapı otomatik fiber olarak mı çekilir yoksa eski altyapıdaki gibi ADSL'den mi devam edilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese selamlar.

Bugün saat 12 civarında tüm mahallede servis sağlayıcı fark etmeksizin herkesin interneti gitti.

Sadece benim bildiğim 3 kişi olarak Turkcell, TTNET müşteri hizmetlerini aradık. Bir çalışan geldi, inceledi. Modemi değiştirdi, görünür kabloları kontrol etti, "bir sorun yok; benim yapabileceğim bir şey yok. Altyapınız çökmüş" dedi gitti.

Şimdi ne olacak? Altyapı düzeltmesi ne kadar sürede olur? Yeni altyapı çekilir mi? Yeni altyapı otomatik fiber olarak mı çekilir yoksa eski altyapıdaki gibi ADSL'den mi devam edilir?
Mümkünse eğer fırsattan istifade fiber çektirin. ADSL altyapı var bende fakat 11mbps ye kadar izin veriyor. Çok yavaş bana göre.

Alt yapıda tekel oldukları için bu kadar vurdumduymaz davranıyorlar. Adam akıllı bir rakip çıksa karşılarına emin olun aynı gün çözerlerdi sorunu.

Benim de bir bilgim yok arkadaşlar. Çalışan uğraştı biraz sonra "Altyapı çökmüş" dedi ve gitti.Müşteri hizmetlerini arayınca bağlanamıyorum, şikayet süreciniz devam ediyor diyor.

Benim de bir bilgim yok arkadaşlar. Çalışan uğraştı biraz sonra "altyapı çökmüş" dedi ve gitti. Müşteri hizmetlerini arayınca bağlanamıyorum, şikayet süreciniz devam ediyor diyor.

Benim de bugün saat 12:00 civarı internet gitti arıza kaydı oluşturdular ama herhangi bir çözüm yok hala gelmedi internet hangi şehirdesin sen?

Geri
Yukarı