İnternet altyapım 200 Mbps destekliyor mu?

Evet trafiğin yarısından fazlasını Superonline vermek mantıklı değil. Bu arada bir akrabamızın evine bağlattık ben kullanmıyorum bir ara hız testi yapmıştım. Ben süpersonik hızlı TT kullanıyorum.

Benim işime geliyor Superonline vermesi :) şehrimdeki en iyisi Superonline peering. Telekom mevcut ve Milleni kadar tadmin etmiyor.

:D güzel kardeşim 4 firma kullandım aktif olarak Türk Telekom 2017'den Millenicom 2016'den beri tahhüütlü. Kötü olsa sence ben kullanır mıyım? Kullanmam menmunum ki kullanıyorum ping düşüşleri yatırımlar oluyor ki menmunum? TurkNet bile kullandım şu an güncel değer paylaşayım dilersen sana altıntı fotoğraf. 55ms fiber TurkNet kullanıcısı pingi 55ms. Millenicom VDSL 24-35ms Türk Telekom 35-43ms farkı gorduğuna gore konu kapanmıştır. Şehir lokasyona gore değişkenlik gosterebilir.
Eki Görüntüle 1483739

Sen grafike bakıyorsan ben deneyimime bakıyorum.

Reis uzun zamandır kullanıyorsun anlaşılan, peki memnun musun? Bir kopma veya sorun oluştu mu? Oluştuğunda sorunu ne kadar sürede çözdüler? Müşteri hizmetleri vs iyi mi?

Eğer fiber altyapın yoksa Vodafone'da kalmanı öneririm. Altyapın 100 Mbps desteklememekte ne kadar başka ISS firmalarında 100 alsanda o hizmeti veremeyecek. Vodafone ana bayiliklere gidip derdini anlatabilirsin 75 Mbps hız istiyorum dediğinde ilgileneceklerdir. Ayrıca Vodafone'nin verdiği upload cidden iyi oluyor 75'e 10 verirler sanırım uzun yıllar Vodafone kullanan biri olarak bunu önerebilirim.

Reis uzun zamandır kullanıyorsun anlaşılan, peki memnun musun? Bir kopma veya sorun oluştu mu? Oluştuğunda sorunu ne kadar sürede çözdüler? Müşteri hizmetleri vs iyi mi?

Hocam müşteri hizmetleri 7/24 aşırı ilgililer. Kesintim oldu 1 dk icinde donüş yapıp çözdüler ping sorunumuda çözdüler bir oyunda 1 saate bir oyunda 1 ay süreçte. Deneyimlerim boyle. X firmada memnun olanda var olmayanda tercihi sizlere bırakıyorum.

Eğer fiber altyapın yoksa Vodafone'da kalmanı öneririm. Altyapın 100 Mbps desteklememekte ne kadar başka ISS firmalarında 100 alsanda o hizmeti veremeyecek. Vodafone ana bayiliklere gidip derdini anlatabilirsin 75 Mbps hız istiyorum dediğinde ilgileneceklerdir. Ayrıca Vodafone'nin verdiği upload cidden iyi oluyor 75'e 10 verirler sanırım uzun yıllar Vodafone kullanan biri olarak bunu önerebilirim.

Superonline altyapısındasın galiba.

Fiyat çok istiyorlar değecek gibi değil.
Diğer firmalardan 100 alırım ne kadar görüesem. En kötü iptal eder geri geçerim Vodafone'ye.
Sonuçta taahhüt yok.

Hocam müşteri hizmetleri 7/24 aşırı ilgililer. Kesintim oldu 1 dk icinde donüş yapıp çözdüler ping sorunumuda çözdüler bir oyunda 1 saate bir oyunda 1 ay süreçte. Deneyimlerim boyle. X firmada memnun olanda var olmayanda tercihi sizlere bırakıyorum

Teşekkürler, sanırım Milleni alacağım ama bir arayıp konuşacağım genel olarak firmalar ile.

Yeni konular

Geri
Yukarı