İnternet Ara Sıra Kesiliyor

Mikail Ebrinç

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 3 1200af
8gb ddr4 3000mhz ram
rx 560 4gb
Meslek
bilişim bölümü öğrencisi
Sadece bilgisayarda oluyor, normal kullanırken tamamen internet kesiliyor Steam'de bağlantı kesiliyor, Discord'da mesajlar gitmiyor ve gelmiyor, bir süre sonra düzeliyor ama tekrar aynı olay. Televizyon da telefon da olmuyor sadece bilgisayar ve çok can sıkıcı olay oyunları Online oynayamıyorum.

Sadece bilgisayarda oluyor, normal kullanırken tamamen internet kesiliyor Steam'de bağlantı kesiliyor, Discord'da mesajlar gitmiyor ve gelmiyor, bir süre sonra düzeliyor ama tekrar aynı olay. Televizyon da telefon da olmuyor sadece bilgisayar ve çok can sıkıcı olay oyunları Online oynayamıyorum.

Ethernet mi kablosuz mu?

Aynısını ben de yaşıyorum, başka modem takmayı deneyin. Ben eski modemi taktıgımda kesilme problemi ortadan kalktı. Diğer modemi garantiye yollayacağım.

Aynısını ben de yaşıyorum, başka modem takmayı deneyin. Ben eski modemi taktıgımda kesilme problemi ortadan kalktı. Diğer modemi garantiye yollayacağım.
Biz interneti komşuya aktarıyoruz o yüzden 2 port lazım ama eski modem de 1 adet var yoksa denemiştim zaten.
DNS ayarladım, Ethernet Driver kurdum ama çözüm olmadı. :(
Sorunu buldum, biz interneti komşuya aktarıyoruz kablo ile ve o kablonun ışığı yanarken bende internet kesiliyor ama kablo ışığı yanmıyorken sıkıntısız kullanıyorum. Fiber geldi zaten binaya bir süre idare edebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı