İnternet bağlı olmasına rağmen yok

vialow

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar tabletim Wi-Fi'ya bağlı ama internete girmiyor. Başka Wi-Fi'lerde denedim, tablete hard reset attım ama hala aynı Wi-Fi'ya bağlanıp internete girmiyor. Tarih- saat ayarları falan doğru yardımcı olursanız sevinirim.

Modem ayarlarını kontrol et DSL ışığı yanıyor mu modeme internet geliyor mu? Wi-Fi açık olması ve Wi-Fi'ya bağlanıyor olman demek sadece modeme erişimin var demektir hatta internet yoksa internet yoktur :)

1) Aynı Wi-Fi ya bağlı cihazlar internete bağlanıyor mu?
Evet) Şifresini biliyorsan ağı unuta basıp tekrardan bağlan. Olmadı, tablete güncelleme var mı?( varsa yükle). Olmadı, ağ ayarlarını kontrol et o iş uzun ben anlatamam.
Hayır) sıkıntı büyük ihtimal modemde ona reset at(kapattıktan sonra açmadan önce 10 saniye beklemek önerilir). Olmadı, kablolar tam takılı mı? Olmadı, hiç bir fikrim yok, bölgeni internete yazıp internet kesintisi var mı diye ara????

Sorunun tablette olduğuna emin misiniz ?
kesin olarak onda çünkü başka internetlere de bağlanıp aynı sorunu yaşıyorum

Wi-Fi'ya reset attınız mı?
attım sorun tablette

İnternete bağlı ve internetin olduğu halde sadece tabletinizde mi internete girmiyor?
aynen öyle. modeme de tablete de format attım ama hala aynı

1) Aynı Wi-Fi ya bağlı cihazlar internete bağlanıyor mu?
Evet) Şifresini biliyorsan ağı unuta basıp tekrardan bağlan. Olmadı, tablete güncelleme var mı?( varsa yükle). Olmadı, ağ ayarlarını kontrol et o iş uzun ben anlatamam.
Hayır) sıkıntı büyük ihtimal modemde ona reset at(kapattıktan sonra açmadan önce 10 saniye beklemek önerilir). Olmadı, kablolar tam takılı mı? Olmadı, hiç bir fikrim yok, bölgeni internete yazıp internet kesintisi var mı diye ara????
sorun tabletimde. kendi mobil verimde de aynı sorunu yaşıyorum. ağ ayarları falan hep normal

Yeni konular

Geri
Yukarı