İnternet bilgisayarda yavaş çalışıyor

herkeseselam

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar benim internetim birden bugün yavaşladı ve sebebini bilmiyorum, en son VPN indirdim Roblox hilesi için onu açtım sonra kapadım internete böyle oldu. Sadece bilgisayarda böyle, ne yapmalıyım?

Merhaba arkadaşlar, benim internetim birden bugün yavaşladı ve sebebini bilmiyorum, en son VPN indirdim Roblox hilesi için onu açtım sonra kapadım internete böyle oldu. Sadece bilgisayarda böyle, ne yapmalıyım?

Bende de aynısı oldu niye bilmiyorum şu an Twitch de sürekli kalite düşüyor bir çıkıyor bir düşüyor.

Twitter da sorun oluyordu şimdi düzeldi gibi bazı siteler çok iyi bazıları çok kötü.

Bende de aynısı oldu niye bilmiyorum şu an Twitch de sürekli kalite düşüyor bir çıkıyor bir düşüyor.

Twitter da sorun oluyordu şimdi düzeldi gibi bazı siteler çok iyi bazıları çok kötü.

Hocam sizde hile açtınız diye mi oldu? Yoksa VPN kullanınca mı? Bende de yavaş şu an. Kaspersky'ı kaldırdıktan sonra oldu böyle.

Hocam sizde hile açtınız diye mi oldu? Yoksa VPN kullanınca mı? Bende de yavaş şu an. Kaspersky'ı kaldırdıktan sonra oldu böyle.

Hiçbir şey yapmadm durduk yere oldu. Twitch de yayın izliyordum içeriye gitmiştim bir geldim donmuş.

Sonra tekrar yükledim sayfayı yok yani şimdi yeni yeni düzeliyor sadece Twitch değildi bazı sayfalar mesela Twitter gibi Ookla Speedtest gibi. Ama YouTube çok iyi çalışıyor mesela veya başka bazı sayfalar.

Geri
Yukarı