İnternet Bilgisayarda Yavaş, Telefon ve Tablette Hızlı

furkan dağdelen

Hectopat
Daha fazla  
30 kasımdan beri internet bilgisayarda çok yavaş. 144p videoyu bile donarak izliyorum. Oyunlarda ping 2000'in altına düşmüyor ama telefon ve tablette hızlı. Hatta hız testinde 11 ping çıkıyor. İnternet bilgisayara kablo ile bağlı, sıkıntı kabloda diye düşünüp wireless adaptör aldım aynı sorun devam etmekte. Sorun ve çözüm ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bendede aynı sorun vardı. Windows 10 kurmuştum yeni güncellemeleri başkalarına gönder veya onlardan al gibi bi seçenek açık bıraktığım için her dakika internet büyük bir bölümü gidiyordu. Otomatik güncellemeyi kapatırsanız sorun kalmaz. (Hangi işletim sistemini kullandığınızı yazmamışsınız ondan söyledim bunu)

Görev yöneticisinden ağ en fazla hangi programlar internet kullanıyor bakabilirsiniz. Virüs taraması yapabilirsiniz. Trojan olup olmadığından emin olun.

Bide ben dns ayarlarını google olanı kullanıyorum 8.8.8.8 8.8.4.4 umarım yardımı olur.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı