Internet Cafe Simulator hakkında düşünceleriniz

Makaleler
4
Yer
Denizli
Bildiğiniz gibi bir çok simulator oyunu yapan Cheesecake Dev. firması veya yapımcısı 25 ekimde büyük bir başarı yakaladı. Ben de severek oynadım gerçekten güzel bir oyun. Bir kaç bug ve bir kaç eklentilerden düzeltmelerden, grafik iyileştirmelerinden sonra çok iyi olacağını düşünüyorum. Sizin de düşüncelerinizi bekliyorum. Bence böyle oyunlar çoğalmalı en çok sevdiğim oyun türü.

Güzel düşünülmüş bir oyun ancak birçok soruna ve buga sahip. Sürekli oynanabilecek bir yapısı yok bana kalırsa ama zaman geçirmek için gayet iyi.

Yayınlarını izledim. Hoşuma gittim. Korsan olarak oynamayı denedim 30 dakika kadar güzel oyun ama epey bug var.Bir kaç gün içinde almayı düşünüyorum.

Elraenn'in yayınında izledim biraz. Zaman geçirmelik olarak fena bir oyun gibi durmuyor.

Oyun daha yeni çıktı ve takip ettiğim bir yayıncı oynadı ama yayını kaçırdığım için izleyemedim.Ancak steamden baktığım zaman fotoğraflarına güzel bir oyuna benziyor bir de oyunda bug var denmiş oyun daha yeni çıktığı için buglar olur her oyunda böyledir zamanla düzelir diye tahmin ediyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunu izlemeni öneriyorum ingilizcen varsa. Adam efsane bir YouTuber. Her oyunun cıvığını çıkarana kadar oynuyor bütün Simulator tarzı oyunları.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı