İnternet Cayma Bedeli Vermemek İçin Ne Yapılır?

Tadashi00

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,
Bir arkadaşımın başından geçen olayı anlatıyorum onun adına çözüm bulmayı umarak. Bu arkadaş TTNET kullanıcısı fakat hattında sürekli kopmalar olduğunu söylüyor 16 Mbps hız hiç bir zaman almamış. Defalarca söylemesine rağmen hiç çözüm bulunamamış. Bugün Turkcell Superonline başvurusu yapmış VDSL olarak 24 Mbps internet kullanabileceğini söylemişler, arkadaş da diğer interneti kapatıp buna geçmek istediğini söyledi TTNET'İ arayıp iptal etmek istediğini söylemiş 750 lira gibi bir fiyat vermişler cayma bedeli olarak,12 ay daha sözleşmesi var. Demiş ben bu parayı ödeyemem internet faturası ödüyorum ama internet kullanamıyorum ne yapmam gerek demiş? Gelip tekrar kontrol edelim demişler. Gelip tekrar kontrol edecekler ama muhtemelen yine çözülmeyecek. bu sorun. O yüzden soruma gelirsek bu arkadaşın ne gibi bir yol izlemesi gerekiyor Tüketici Hakem Heyetine gitsek bu sorun çözülür mü ya da başka ne yapabilir? Bununla ilgili yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı