Çözüldü "İnternet erişimi, saldırganlar bilgilerinizi çalmaya çalışıyor" nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

thegreatgamegod

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, 3, 4 gün önce bilgisiyarımı sıfırladım. Sıfırladıktan sonra bu gün bilgisiyarı açtığımda masaüstü çok geç yüklendiğini ve internet bilgisiyara takılı olmasına rağmen, internet bağlantısı yapmadı. Endişelendim ve bilgisiyarı yeniden başlattım. Yeniden başlattığımda internet gelmişti fakat tarayıcıma girip bir şey arattığımda ilk tarih, saat hatası aldım. Ardından tekrar arattığımda başlıktaki hatayı aldım. Burada sorun nedir? Endişelenmem gerekir mi? Not; Şuan bir problem yok.

1656021203513.png

1656021198125.png

Kaspersky tam tarama;

1656021179234.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Tarihi düzeltip deneyin. Belli ki Google tarihten dolayı hata vermiş. Gizli şifrelemeyi tarihe göre yapıyor sanırım. Tarihi düzeltip deneyin. Bilgim yok, kalabalık yaptıysam affınıza sığınıyorum.

Bende de aynı hata var buradan bir linkten Win 8.1 ISO olarak indirip kurduktan sonra oldu.
Hangi linkten? Eğer bundan ise bu dosya Microsoft'tan iniyor. Bu durumda hata ISO'da değil sizde demektir.

Başka bir linkten ise yine sizin suçunuz, modifiye ISO indirmeyin.

@thegreatgamegod Şu an bir problem yoksa saati düzletmişsiniz demektir, tebrikler.

Hangi linkten? Eğer bundan ise bu dosya Microsoft'tan iniyor. Bu durumda hata ISO'da değil sizde demektir.
Bence arkadaş şunu söylemeye çalışmış, bilgisayarımı sıfırladım ve bu hata bende de oldu. Buradan Windows 8.1 kurdum ve düzeldi. Ben böyle anladım en azından. Çünkü mesaj düzenlenmeden önce daha farklıydı.

Yeni konular

Geri
Yukarı