Internet gerektirmeyen hayatta oyun tavsiyesi

Biraz Çizgi Film gibi geliyor. Mesela Project Zomboid, I Am Alive gibi oyunlar arıyorum...
Bilgisayarınız antik çağlardan kalma. 3 boyutlu open world oyun oynayabileceğinizi sanmıyorum (Belki GTA3 çalışır?).
Malum bu tür oyunlar en azından bir core 2 duo ve Nvidia 9xxxgt serisi bir kart istiyor. Don't Starve türünde 2 boyutlu oyunlar dışında fazla seçeneğiniz yok. O tür oyunlarda bile performans düşüşü yaşayabilirsiniz Intel HD'den dolayı.

Bilgisayarınız antik çağlardan kalma. 3 boyutlu open world oyun oynayabileceğinizi sanmıyorum (Belki GTA3 çalışır?).
Malum bu tür oyunlar en azından bir core 2 duo ve Nvidia 9xxxgt serisi bir kart istiyor. Don't Starve türünde 2 boyutlu oyunlar dışında fazla seçeneğiniz yok. O tür oyunlarda bile performans düşüşü yaşayabilirsiniz Intel HD'den dolayı.
Hayır, çoğu oyunu gayet akıcı bir şekilde oynayabiliyorum.
Mayın Tarlası,Purble Place,Okey,Batak aklıma gelenler bunlar.
Bitirdim, teşekkürler...

En son 4 yıl önce anlayamadığımdan dolayı silmiştim, tekrar mı yüklesem acaba :)

Google'ın dinazor oyunu vardı. İnternetin bağlantısı yokken oynayabiliyorsun. Karşıdan gelenleri zombi gibi düşünebilirsin. Oyun içerisinde gerçek hayattaki gibi gece gündüz döngüsü var. Şaka bu arada tabi ki.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı