İnternet Gidip Geliyor

OğuzhanBge1453

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
1 Hafta önce Türk Telekom'dan TürkNet'e geçiş yaptık. 2 gün falan sorunsuz kullanmamıza rağmen son günlerde internet yarım saatte bir kesilip duruyor. 10 dakika sonra falan geliyor. Online işlemlerden yardım talebinde bulundum fakat müşteri sorunlu olduğunu söylediler. Yardımcı olur musunuz?

Modem: 300Mbps Wireless N Gigabit VDSL2 Modem Router

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorunu 4-5 sene önce yaşamıştım. Sorun modeme giden kablolarda kısa devre olduğu içinmiş. Telefon kablonuzda arabağlantılar var mı? Eğer varsa onları kontrol etmenizi tavsiye ederim. Teller birbirine deyiyor olabilir.

merhaba cezam olduğu için yazamadım kusura bakmayın.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20200326-021739_Chrome.jpg
    Screenshot_20200326-021739_Chrome.jpg
    204,1 KB · Görüntüleme: 34
Sizce sıkıntı nereden kaynaklanıyor?
EvdeKal çağrısının yoğunluğu. Aynı durumu ben de yaşıyorum, bir tek ben değil bir çok kişi yaşıyor. Ping, kopmalar, düşük hız vesaire. Hızım hala düşük şu an benim. Arıyorum, yarım saatte anca ulaşabiliyorum. Sistemde sıkıntı var, sonra arayın diyorlar açınca da.

EvdeKal çağrısının yoğunluğu. Aynı durumu ben de yaşıyorum, bir tek ben değil bir çok kişi yaşıyor. Ping, kopmalar, düşük hız vesaire. Hızım hala düşük şu an benim. Arıyorum, yarım saatte anca ulaşabiliyorum. Sistemde sıkıntı var, sonra arayın diyorlar açınca da.

Online işlemlerden sorduğumda sorunun kaynağı sizde dediler sorunun kaynağınıda söyleselerdi belki çözebilirdik.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı