İnternet her gün gidiyor

Fraosary

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Malatya
Daha fazla  
Meslek
Developer, Grafiker
İnternet her gün gidiyor, her gün olmasa bile illa 2 günde bir gidiyor, bana bir tek bilgisayarda oluyor gibi geldi ama emin değilim internet gidiyor 5-10 dk bekletiyor bağlanmam için, artık sinir bozucu olmaya başladı modemi kapatıp açtım yine aynı sıkıntı devam etmekte bunun neden olduğunu öğrensem için rahat edecek.

İnternet her gün gidiyor, her gün olmasa bile illa 2 günde bir gidiyor, bana bir tek bilgisayarda oluyor gibi geldi ama emin değilim internet gidiyor 5-10 dk bekletiyor bağlanmam için, artık sinir bozucu olmaya başladı modemi kapatıp açtım yine aynı sıkıntı devam etmekte bunun neden olduğunu öğrensem için rahat edecek.

TurkNet mi?

İnternet hakkında gram bilgim yok internet konusunda biraz cahilim tek bildiğim Türk Telekom olduğu ve linktp marka modem olduğu.

Müşteri hizmetlerini ara yoksa tınlamıyorlar.

Sürekli gidip gelen internette genel olarak iki sıkıntı olur. Birincisi modem, ikincisi kablo girişi. O yüzden sizin yapmanız gereken ilk iş, bir bilgisayarcıya hem modemi hem de kabloyu götürmeniz. Ölçü aleti vardır onlarda, ölçsün ve ona göre anlaşılır sorunun kaynağı. Ancak benim tahminime göre modem de sıkıntı var. Fakat her şeyden önce eğer aramadıysanız, müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

Geri
Yukarı