İnternet hız bir anda düştü

c137exe

Hectopat
Normal şartlarda 34 download ve 7.50 sabit uploadım var. Bir anda internet yavaşladı ve downloadım 0.40'a düştü. Upload kısmında herhangi bir değişme yok.

Modem arayüzüne girip giriş ve çıkış değerlerine bakabilirsiniz. Bende de benzer sorun vardı. 50 Mbps DSL hattından gelen internet, modem 48 Mbps civarında veriyordu fakat laptop 5 Mbps anca alıyordu.
Laptopun Wi-Fi adaptörünü değiştirmek zorunda kalmıştım. :/

Normal şartlarda 34 download ve 7.50 sabit uploadım var. Bir anda internet yavaşladı ve downloadım 0.40'a düştü. Upload kısmında herhangi bir değişme yok.

Benim laptop 8 yıllık ve 35 Mbps download 6 Mbps upload internet kullanıyoruz daha altında internet kullanılmaz hale geliyordu. Laptop upload da sorun yoktu ama downloadın 10'unu anca alıyordum Ethernet kablosu taktım 35 yerine 38 alıyorum :).eğer Ethernet'le bağlı değilsen kesinlikle Ethernet bağlamalısın.

Benim laptop 8 yıllık ve 35 Mbps download 6 Mbps upload internet kullanıyoruz daha altında internet kullanılmaz hale geliyordu. Laptop upload da sorun yoktu ama downloadın 10'unu anca alıyordum Ethernet kablosu taktım 35 yerine 38 alıyorum :).eğer Ethernet'le bağlı değilsen kesinlikle Ethernet bağlamalısın.

Çok sinir bozucu durum özellikle Laptop'u evin içinde dolaştıran benim gibiler için. Wi-Fi hız sorunu yaşamak. :D

Fatura ödenmediği için hız kısıtlanmış olabilir. 300 KB civarına düşürülüyordu hız.

Fatura günü henüz gelmedi bağlatalı 1.5 hafta oldu.

Bağlıyım.

Yeni konular

Geri
Yukarı