İnternet hızı 70-80 Mbps'den 7-8'e düştü

Rigs

Femtopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Yaklaşık olarak 1 haftadır internet hızım 4/1 oranında düştü. Önceden 78-80 MB arası download, 7-8MB arası upload hızı alıyordum. Fakat şu anda download hızım 15-20 arası upload stabil. Aklıma takılan konu yalnızca download hızının düşmüş olması. Kablolarda herhangi bir sorun yok. Modemi de sıfırladım. TurkNet'ten Millenicom'a da geçtim ama sorun hala düzelmedi. Yardımcı olursanız memnun olurum. İyi Sosyaller.

Test sonuçları:

1672047842644.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam sorun Millenicom'da mı başladı? Ben Türknette 75 mbps pakette sabit 75 alırken Millenicom'a geçtim bu sorunu yaşıyorum whatsapp üzerinden desteğe yazıyorum düzeltiyorlar. Millenicom pek başarılı bir İSS değil anladığım kadarıyla.

Hocam sorun Millenicom'da mı başladı? Ben Türknette 75 mbps pakette sabit 75 alırken Millenicom'a geçtim bu sorunu yaşıyorum whatsapp üzerinden desteğe yazıyorum düzeltiyorlar. Millenicom pek başarılı bir İSS değil anladığım kadarıyla.

Hat değerlerinizi paylaşınız.
Altyapı testi paylaşınız.

Destekle gerekli konuşmayı yaptım hat değerlerimde sorun yok altyapım 100 mbps download destekliyor. Kablolar 3-4 ay önce yenilendi.

Hayır Türknet'te başladı fakat onlar sorunu çözemedikleri için bende millenicom'a geçtim fakat sorun burada da düzelmedi.

Hat değerlerinizi paylaşınız.
Altyapı testi paylaşınız.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.jpg
    Screenshot_1.jpg
    103,6 KB · Görüntüleme: 45
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı