İnternet Hızı Düşüklüğü

Cemil Alp

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Benim internetin hızıyla ilgili bir sorunum var, wifi olarak kullanıyorum yaklaşık 1.5 senedir. İnternet hızım 1.6 1.7 mb/s kadar çıkıyordu steam'de. Fakat şimdi hiç öyle değil 200 kb/s yada 500 kb/s alıyorum en fazla. Bunun nedeni ne olabilir? Bilgisayarla ilgili olmadığından eminim. Çünkü diğer bilgisayarlarda da aynı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ağ kartın ve Modemin eski model 802/11AC değilse normal.
IEEE 802.11ac - Wikipedia, the free encyclopedia
Ağ kartının AC standardında olmaması bir şey değiştirmez. Verdiğiniz linki önce siz okursanız iyi olur.

Merhaba arkadaşlar. Benim internetin hızıyla ilgili bir sorunum var wifi olarak kullanıyorum yaklaşık 1.5 senedir internet hızım 1.6 1.7 mb/s e kadar çıkıyordu steamda. Fakat şimdi hiç öyle deil 200 kb/s yada 500 kb/s alıyorum en fazla. Bunun nedeni ne olabilir ? Bilgisayarla ilgili olmadığından eminim. Çünkü diğer bilgisayarlardada aynı.
16 Mbps internet kullandığınızdan eminim. Normal olarak AKK tükendiğinde indirme hızınız 3 Mbps'e düşer. Ay başını beklerseniz eski hızınıza kavuşabilirsiniz ya da AKK olmayan bir pakete geçiş yapabilirsiniz.

Arkadaşlar Akk olduğunu sanmıyorum. Çünkü neredeyse 2 ay olacak hala devam ediyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı