İnternet hızı eski haline döndü

SVGSefaTR

Decapat
Merhaba arkadaşlar, direkt konuya geçiyorum daha 2 hafta olmamıştır bir konu açtım ve port açıldığını ve hemen paketimi yükseltmem gerektiğini söylediler. Bu aralar çok işlerim olduğundan yapamadım bugün bir baktım internet yine eski halinde yani 15 indirme 1 yükleme şeklinde. Peki o eski internet ne zaman gelecek?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, direkt konuya geçiyorum daha 2 hafta olmamıştır bir konu açtım ve port açıldığını ve hemen paketimi yükseltmem gerektiğini söylediler. Bu aralar çok işlerim olduğundan yapamadım bugün bir baktım internet yine eski halinde yani 15 indirme 1 yükleme şeklinde. Peki o eski internet ne zaman gelecek?
Eski internetten kastınız tam olarak nedir? Altyapınızın verdiği en yüksek değerleri en iyi modem hat değerlerinizden öğrenebilirsiniz bu arada.

yani eski derken 65 indirme 8 upload gösteriyordu şuan 15 indirme 1 upload
Muhtemelen o gösterdiği boş port olduğundan dolayıydı, port dolduysa gözükmemesi normaldir. Tekrar boşalan bir port olursa yine aynı şeyi gösterecektir. Ama genelde yeni bir port açtırmak için başvuru yapılabiliyordu, müşteri hizmetlerini arayıp bir danışın derim.

Geri
Yukarı