İnternet hızı yavaş

mstnmntmzl

Hectopat
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese selam. Son günlerde internet hızım oldukça düşük. Video izlerken, şarkı dinlerken takılmalar, online oyun (LoL) oynarken arada bir ping'in 500-1000'lere fırlaması vs. durumlar oluyor. AKK'yı aştığımı düşünmüyorum pek bir indirme yapmadım. AKK bildirimi de gelmedi zaten. Geçtiğimiz ayın ortalarında AKK'yı aşmıştım. Sizce ondan kaynaklanan bir problem midir?

SpeedTest sonuçları;

ttnet.png

Hattınızdan kaynaklanan problem. ISS çözebilir sadece. ISS'yi arayın. Kablosuz ağınızı da kapatın.
Aynı sorun bende de var hattımdan kaynaklandığını söylemişti bir arkadaş. ISS nedir ? tam bir çözüm yolunu anlatırmısınız ? Ttnet'i arasam bir faydası olmaz heralde. Bağlantınız normal diyorlar.

Aynı sorun bende de var hattımdan kaynaklandığını söylemişti bir arkadaş. ISS nedir ? tam bir çözüm yolunu anlatırmısınız ? Ttnet'i arasam bir faydası olmaz heralde. Bağlantınız normal diyorlar.
ISS: Internet Servis Sağlayıcısı (ISS), genellikle bir ücret karşılığı Internet'e erişiminizi sağlayan bir şirkettir. Bir ISS'ye bağlanmanın en yaygın yolları telefon hattı (çevirmeli) veya geniş bant bağlantısı (kablolu veya DSL) kullanmaktır. Birçok ISS, e‑posta hesapları, web tarayıcıları gibi ek hizmetler ve web sitesi oluşturmanız için alan sağlar.

ISS İnternet Servis Sağlayıcısı olması lazım. Sizin durumunuzda Ttnet oluyor. Bağlantım normal değil, kontrol edilmesini istiyorum demelisiniz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı