İnternet hızım yüksek ama indirme hızım çok düşük

ahududu bey

Hectopat
Download'ım 40'larda ama indirme hızım 300KB neden böyle? Bazen 150'ye düşüyor. İndirme hızımın daha yüksek olması gerekiyor mu? Bunun bir çözümü var? Yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• sss.png
    sss.png
    11,4 KB · Görüntüleme: 158
  • ssss.png
    ssss.png
    5,3 KB · Görüntüleme: 166
İnternetten indirmelerde böyle sıkıntılar olabiliyor. Sizde sorun olduğunu zannetmiyorum. Bu sıkıntı indirdiğiniz yer kaynaklı olabilir ve internet tarayıcılarında olması gerekenden daha yavaş indiriyor genellikle.

Download'ım 40'larda ama indirme hızım 300KB neden böyle? Bazen 150'ye düşüyor. İndirme hızımın daha yüksek olması gerekiyor mu? Bunun bir çözümü var? Yardımcı olursanız sevinirim.
Tarayıcılar bazı dosyalarda, bazı belgelerde indirme yaparken o siteden sağlıklı veri alamıyor. Bu yüzden indirme hızında düşüş görülebiliyor. Size tavsiyem indirmek istediğiniz oyunu orijinal indirmeniz. Korsana bulaşmayın.

Bu arada IDM paralı bir uygulama tabii ücretsiz kullanım süresi 30 gün ve 30 gün boyunca hiç sıkıntı yaşamazsın 30 günün sonunda jDownloader, Free Download Manager veya EagleGet gibi uygulamalar da kullanabilirsin benim tavsiyem IDM sonrası jDownloader.

Korsana destek yok!!!

Farklı sitelerden, mesela Drive, indirmeyi dene. Olmazsa IDM veya JDownloader kur.
Sorun burada internet hızı. Göstermelik olarak da o korsan dosyayı indiriyor olabilir.

IDM kurmanı ben de tavsiye ederim, hatta IDM kurulu hakkında da bir rehberim bulunuyor. O sana yardımcı olur, takıldığın yerde de soru sorabilirsin.

Geri
Yukarı