İnternet iç ve dış tesisat önerisi

PENCHO

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, ben ADSL kullanıcısıyım yani en fazla 16 Mbps hız alabiliyorum. İnternet paketim de bu şekilde ama ben en fazla 10 Mbps hız alabiliyorum. İç ve dış kablo değişimi yapsam hızım fark eder mi? Ayrıca kablo değişimde hangi kabloları almalıyım? Ben aşağıya modem değerlerimi ve kabloları ve telefon kutusuna uzaklığı gösteren görselleri yükleyeceğim. Umarım yardımcı olabilirsiniz.

540018A7-F661-4013-84EA-464C85B60F65.jpeg

075EB21D-4335-4842-B474-170E994E27BB.jpeg

5CD46E97-D676-4042-865E-C541BEB45C36.jpeg

A4BCCD8E-26FE-49D3-B65E-EA50227B92C1.jpeg

57B26C50-C716-41A9-8534-1FEC86D38E07.png

Dışarıdan eve giren siyah kablo TT üretimi(3. parti firma tarafından) ve kalitesi çok iyidir. Değiştirmenizi önermem. Aynı kalitede kablo bulamazsınız.

Öte yandan ek için YAK-1 kullanmışsınız. Doğrusunu yapmışsınız. Taktir ettim.

Daha yüksek hız almanız için saha dolabının yenilenmesi gerekli. Kabloların değiştirmeye gerek olmadığını düşünüyorum.

Öncelikle cevap verip zaman ayırdığınız için teşekkür ederim. Saha dolabının değişimi için nasıl talep oluşturabilirim. Bunun için internet servis sağlayıcımı aramam yeterli olur mu ve sizce olumlu yanıt alabilirmiyim?

Öncelikle cevap verip zaman ayırdığınız için teşekkür ederim. Saha dolabının değişimi için nasıl talep oluşturabilirim. Bunun için internet servis sağlayıcımı aramam yeterli olur mu ve sizce olumlu yanıt alabilirmiyim?
TT ilçe müdürlüğüne gidip dilekçe verebilirsiniz. Olumlu veya olumsuz dönüş yapılacaktır.

Öte yandan köy/kasaba konumunda ufak yerler hariç VDSL yatırımları azaldı. Her noktaya FTTH çekiyorlar. VDSL için dilekçe vermeyi düşünüyorsanız FTTH için 2. dilekçe vermenizi öneririm.

Tek seferde olumlu yanıt almak pek mümkün değil. Sürekli dilekçe vermek gerekli...

TT ilçe müdürlüğüne gidip dilekçe verebilirsiniz. Olumlu veya olumsuz dönüş yapılacaktır.

Öte yandan köy/kasaba konumunda ufak yerler hariç VDSL yatırımları azaldı. Her noktaya FTTH çekiyorlar. VDSL için dilekçe vermeyi düşünüyorsanız FTTH için 2. dilekçe vermenizi öneririm.

Tek seferde olumlu yanıt almak pek mümkün değil. Sürekli dilekçe vermek gerekli...
Değerli bilgilendirmeniz için çok teşekkür ederim. En kısa zamanda bahsettiğiniz başvuruları yapıcam. Umarım olumlu sonuçlanır. İyi günler dilerim.

Dışarıdan eve giren siyah kablo TT üretimi(3. parti firma tarafından) ve kalitesi çok iyidir. Değiştirmenizi önermem. Aynı kalitede kablo bulamazsınız.

Öte yandan ek için yak-1 kullanmışsınız. Doğrusunu yapmışsınız. Taktir ettim.

Daha yüksek hız almanız için saha dolabının yenilenmesi gerekli. Kabloların değiştirmeye gerek olmadığını düşünüyorum.

Dışarıdan eve gelen siyah kablonun içinde 2 adet kablo var benim tesisatın içinde ki kabloda 8 adet var bunları nasıl birbirine eklemem gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı