İnternet Kendi Kendine Kesiliyor

Ahmetkrc99

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayarda normal bir şekilde gezinirken bir anda tanımlanıyor'a düşüyor Ethernet ve internet kesiliyor. Tamamen rastgele oluyor. Kabloyla bağlıyım. Bunun sebebi ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarda normal bir şekilde gezinirken bir anda tanımlanıyor'a düşüyor Ethernet ve internet kesiliyor. Tamamen rastgele oluyor. Kabloyla bağlıyım. Bunun sebebi ne olabilir?
Aynı şeyi birçok akrabam ve ben de yaşamaktayım, internet sağlayıcısı ile alaklı olduğunu düşünüyorum. Genellikle gece saat on olduktan sonra oluyor.

Benim de son günlerde başladı, eğer internet üzerine olan sürücülerin güncelse yapacak bir şey yok.

Büyük ihtimalle Ethernet sürücüsüyle alakalıdır. Önce aygıt yöneticisi üzerinden Windows ile güncellemeyi deneyin. Düzelmez ise Ethernet modelini öğrenip internet üzerinden son sürücüsünü aratıp onunla güncelleyin.

Hocam bunu ben de yaşamaktayım, herkesin yaşadığı bir fenomen olmuş. Yani galiba, gördüğüm üzere öyle. İlk başlarda pandemide herkes yüklenince oldu. Şu an da arada bir oluyor, ama sizinki kesin ondan mıdır bilemiyorum.

Geri
Yukarı