İnternet kesiliyor TTNET :(

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Kubilay İmreks

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, arkadaşlar ben perşembe günü ttneti aradım arıza kaydı oluşturuldu dedi.Cuma öğlen 2 gibi geldiler yeni bir modem takıldı internet hızınız 24 mbs olduğu için bu eski modeminiz onu karşılamıyor sürekli kesilmeye neden olur dedi yeni modemi taktılar fakat internet ışığı yanmıyor bazen yanıyor 3 saniyede gidiyo kabloları kontrol ettiler yapamadılar kablolarla ilgili birsini göndericez dediler daha gelmedi internet belirli saatlerde geliyor mesala saat 11 gibi felan geliyor ama eski modemimle geliyor tabi yeni modemde hiç internet yok bu çözünebilir sorun mu ?

Yeni modeminiz için 192.168.x.x sitesine girip kullanıcı adı şifrenizi yeni modeminize tanıtın. Eğer sorun devam ederse TTNet'i arayıp durun elbet çözecekler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullanıcı adı ve şifreyi giriyom hiç birisi olmuyor bildiklerimin hepsini denedim ttneti aradım onlarda söyledi onların söyledikleride yalnış çıktı.

Hertürlü suçu sana yükleyip yapmayacaklar. Kabloları değiştirirler yine olmayabilir TTnet'in dandikliğinden ötürü bu bir sorun çıkarsa artık yalnızsın. (hortlattım ama ttnet hala böyle)

Son düzenleme:
Bu konuları gördükçe uyduneti daha çok seviyorum. 1 yılda fazla beraberiz ve beni hiç üzmedi :D Şiddetli yağmurda 1 2 gün ping oldu o kadar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı