İnternet kopuyor

inceoda

Decapat
Yer
Denizli
Daha fazla  
Birkaç aydır bu sorunu yaşıyorum, her hafta bir iki kez gerçekleşiyor.

İnterneti kullanırken durduk yere atıyor, tekrar bağlanmaya çalışsam dahi modemin de router'ın da ismi Wi-Fi sekmesinde gözükmüyor.
Tek çarem bilgisayarı kapatıp açmak, yine de o gün içinde aynı sorun her saat gerçekleşiyor.

Verilere göre hesaplarsak, her ay 336 kez internetim kesilliyor ve artık çok sinir bozucu bir hal almaya başladı, yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Birkaç aydır bu sorunu yaşıyorum, her hafta bir iki kez gerçekleşiyor.

İnterneti kullanırken durduk yere atıyor, tekrar bağlanmaya çalışsam dahi modemin de Router'ın da ismi Wi-Fi sekmesinde gözükmüyor.
Tek çarem bilgisayarı kapatıp açmak, yine de o gün içinde aynı sorun her saat gerçekleşiyor.

Verilere göre hesaplarsak, her ay 336 kez internetim kesilliyor ve artık çok sinir bozucu bir hal almaya başladı, yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Wi-Fi driverinde sıkıntı olabilir PC'yi yeniden başlatınca düzeliyormuş çünkü bu sorun modemden kaynaklı olamaz lütfen sürücünüzü güncellemeyi dener misiniz?

Modem deki DSL tuşu yanmıyorsa ondan olabilir.
Yanıyor
Modem zaten 5-10 aylık daha yeni değiştirdik
Tüm cihazlarda sorun yaşanıyor mu?
hayır, sadece bilgisayarımda
Wi-Fi driverinde sıkıntı olabilir PC'yi yeniden başlatınca düzeliyormuş çünkü bu sorun modemden kaynaklı olamaz lütfen sürücünüzü güncellemeyi dener misiniz?
Driverlar güncel
SNR margin değerleriniz nedir? Atarsanız yardımcı olabilirim.
şu anda giremiyorum sisteme, şifresini hatırlamıyorum.

Hocam internet sağlayıcınızın uygulamasından alın değerleri (.@. ) Sonra sıfırlayın. Modemim arkasında yazar default bilgiler.
Modem komşumuzun ortak kullanıyoruz, bakamam şuan ama tüm cihazlarda çalışıyor internet.
Dolayısıyla sorunun bilgisayarda olduğunu düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı