İnternet nasıl hızlandırılır?

Resulay

Attopat
Daha fazla  
İnternetimi nasıl hızlandırabilirim? Oyun indiriyorum fakat asirir yavas iniyor TP-Link'e giremiyorum çünkü sifresi yok elimde. Başka yöntemler var mı?

Bu videolar işine yarayacaktır
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
veya hocam IDM Maneger indirsenizde olur ama onun 30 günlük deneme sürümü var.

Hocam modem arayüzüne neden giremiyorsunuz? Şifre altında yazar. Eğer şifre değiştirilmişse modemi resetleyebilirsiniz.

Alttaki siteden hız testi yapın, taahhüt edilen hızı alamıyorsanız müşteri hizmetlerini arayın. Hız testinden net sonuç almak istiyorsanız test yapmadan önce modeminizden bilgisayarınıza kablolu bağlantı yapın ve kablosuz bağlı tüm cihazların bağlantısı kesin. Test yaptığınız bilgisayarda arka planda indirme işlemi yapmadığından emin olun.

Tam İnternet duzeldi dedim suan internet çoktu yks sayfasina atip duruyor defalarca reset attım defalar ac kapa yaptim duzelmedi müşteri hizmetlerini ariyamiyorum cunku hat benim ustume değil ve hat sahibide ne musiat değil nede telefonundan ben arayabilirim tp link sayfasina bile giremiyorum
Bi fikri olan varmı?

Tam İnternet duzeldi dedim suan internet çoktu yks sayfasina atip duruyor defalarca reset attım defalar ac kapa yaptim duzelmedi müşteri hizmetlerini ariyamiyorum cunku hat benim ustume değil ve hat sahibide ne musiat değil nede telefonundan ben arayabilirim tp link sayfasina bile giremiyorum
Bi fikri olan varmı?
Müşteri hizmetlerini aramak için hat sahibi olmanıza gerek yok.

Geri
Yukarı