İnternet önerisi

LynxC

Hectopat
Uygun fiyatlı internet arıyorum arkadaşlar. TurkNet, Millenicom gibi sağlayıcılar 66Mbps altyapı desteği sağlıyor benim için yeterli. TurkNet almayacağım ama fiyatından dolayı. Millenicom önerir misiniz? Fiyatı da ucuz. Başka önerebileceginiz 170-180 TL altında internet var mıdır? Hız 24Mbps'den aşağı olmasın yeter.

Uygun fiyatlı internet arıyorum arkadaşlar. TurkNet, Millenicom gibi sağlayıcılar 66Mbps altyapı desteği sağlıyor benim için yeterli. TurkNet almayacağım ama fiyatından dolayı. Millenicom önerir misiniz? Fiyatı da ucuz. Başka önerebileceginiz 170-180 TL altında internet var mıdır? Hız 24Mbps'den aşağı olmasın yeter.

Netspeed Comnet.

Son düzenleyen: Moderatör:
TurkNet eğer alt yapı 1000 desteklemiyorsa sakın bulaşmayın. Millenicom ve Netspeed güzel onlara bakabilirsiniz.

Hocam 3 senedir TurkNet kullanıyoruz öneririm. Bir de altyapınızda TurkNet fiber varsa bal kaymak.

Bende kullanıyorum ama bir sıkıntı olunca 2 haftada zor geliyor. Gelmedikleri halde geldik yoktunuz diyorlar ama olsun 1000 Mbps değer.

Hocam biz öyle sıkıntı yaşamadık en geç 1 haftada gelmişlerdi bir hata olduğu zaman çok ilgilerdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı