İnternet olmasına rağmen Türk Telekom kapsama haritasında altyapı gözükmüyor

Acbsmz

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, başlıkta da belirttiğim gibi internetim (ADSL) var ama Türk Telekom kapsama haritasında altyapı yok gözüküyor. Ayrıca tüm sorgulama yaptığım sitelerde de durum böyle sorun ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, başlıkta da belirttiğim gibi internetim (ADSL) var ama Türk Telekom kapsama haritasında altyapı yok gözüküyor. Ayrıca tüm sorgulama yaptığım sitelerde de durum böyle sorun ne olabilir?
O zaman internetinizin altyapısı Türk Telekom'un değildir. Kullandığınız İSS hangisi?

Bölgenizdeki saha dolabında boş port olmadığı için altyapınız gözükmüyordur.
Farklı bir firmaya geçiş yapacaksanız kullandığınız port üzerinden geçiş yapabiliyorsunuz.

O zaman internetinizin altyapısı Türk Telekom'un değildir. Kullandığınız İSS hangisi?
Bu pek doğru değil. Ben TT altyapısından Türk Telekom ADSL hizmet alıyordum ancak bende de altyapı sorgulama yapınca altyapı yok görünüyordu.

Eğer aboneliğinizde bir sabit telefonu numarası varsa, yani yalın internet kullanmıyorsanız altyapı bilgisi sadece telefon numarası ile çıkar. Adres girerseniz altyapı yok görünür.

Türk Telekom'dan Netspeed'e geçince yalın internete geçmiştim ve altyapı görünmeye başlamıştı. Yani sabit telefon numarası varsa onunla sorgulayın.

Port var hatta fiber dağıtım kutusu koyuldu.

Dosya Ekleri

• IMG-20221129-WA0002.jpg
    IMG-20221129-WA0002.jpg
    164,4 KB · Görüntüleme: 30
  • IMG-20221129-WA0001.jpg
    IMG-20221129-WA0001.jpg
    168,4 KB · Görüntüleme: 35
  • IMG-20221129-WA0000.jpg
    IMG-20221129-WA0000.jpg
    127,5 KB · Görüntüleme: 23

Yeni konular

Geri