İnternet Paketi Onerisi

Makaleler
3
Merhabalar. Su an Uydunet 25 Mbit hizinda 75 GB AKN'li paketi 60 TL'ye kullaniyorum. Kotam dolunca hizim 16 ya dusuyor. Bu hiz da benim icin gayet yeterli. Ancak sozlesmem bu ay sonu bitiyor. Maksimum 60-70 TL fatura ile 25-50 civarinda hizi olan paket ariyorum. Binamizda fiber yok. Bana uygun oneri yapar misiniz?

Not: Birkaç ay önce Turknet 35 Mbit sinirsiz veriyordu ancak bugun aradigimda bos port yok size internet baglayamayiz diyorlar.

Valla çakallık yapacaksın yoksa işin olmaz. Türk Telekom'dan internet alırsan sana hemen port açarlar. Bir ay sonra başka İSS geç hemen.

Valla çakallık yapacaksın yoksa işin olmaz. Türk Telekom'dan internet alırsan sana hemen port açarlar. Bir ay sonra başka İSS geç hemen.
Şu an aktif uydunet kullaniyorum. Burdan gecis olmaz sanirim. Turk telekomda taahhutsuz paket var mi? Kendi modemim var. 1 ay idarelik kullanir direk Turknete aktaririm eger oluyorsa.

Şu an aktif uydunet kullaniyorum. Burdan gecis olmaz sanirim. Turk telekomda taahhutsuz paket var mi? Kendi modemim var. 1 ay idarelik kullanir direk Turknete aktaririm eger oluyorsa.
Yok oradan geçiş yapamazsın. İlla vardır, arayıp sor. Yoksa da zaten modem almadan taahhütlü alsan bile bir ay geçmeden geçiş yaparsan fazla bir tutar ödemezsin. 70 TL 24 Mbps 150 GB AKK tarifesi vardı Uydunet'in. Birde 16 Mbps'ye kadar 50 GB 25 TL falan galiba eski abonelere. Son AKK muhabbeti için yaptığı kelek hariç Uydunet'i tek geçerim.

Son düzenleme:
56 TLAylık
  • 32 Mbps'ye Kadar Hız
  • 3 Mbps'e Kadar Upload
  • 150 GB AKN
  • AKN Sonrası Hız Down 16 / Up 3 Mbps
Eger port yok demezlerse Netspeed saglayicisi bu tarifeye gececegim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Adresimin bahsettiğim hızları desteklediğini ancak boş port bulunmadığını belirttiler. Konu ile yapabileceklerimizi konuşmak için ofislerine davet ediyorlar. Bir gidip konuşalım bakalım port açtırabilecek miyiz.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı