İnternet sağlayıcı önerisi

Altyapınız nedir? Fiber altyapınız varsa Netspeed kesinlikle öneririm. Müşteri hizmetleri ve fiyatına göre kalitesi çok iyi.

Geçiş sürecimle ilgili rehberim burada mevcut:

Kafanıza takılan bir soru olursa konumda bana sorabilirsiniz.

VDSL altyapınız varsa ve altyapınız iyiyse yine Netspeed önerebilirim. Altyapınız kötüyse çoğu firmada sorun yaşarsınız bunu da belirtmem gerek.

Açıkçası şu an piyasa tamamen Rus ruletine dönmüş durumda :D aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsek bıyık fiyat oynamalarından etkilenmek istemiyorsanız taahhütlü bir firma bakın ama firma ile sorun yaşarsanız bu sefer çıkamazsınız ayrıca Netspeed'e bakabilirsin.

Türk Telekom'dan ayrıldıktan sonra kullandıklarıma göre benim tecrübem şu yöndeydi;
TurkNet > Türk Telekom > Comnet > Millenicom.
Tabii burada fiyatları göz ardı ederek, bağlantı kalitesi ve müşteri ile iletişim olarak sıraladım. Fiyatları göz önüne alırsak şu an Comnet diyorum.

Bu konu da diğer ISS öneri konuları gibi çorbaya dönecek. Çünkü bu şirketler herkese farklı farklı hisler yaşatıyor. Geçen ay Comnet'ten şikayetçi iken ve TurkNet'e geri dönmeyi düşünürken şimdi sorunların azaldığını görmem ve tabii TurkNet'in fahiş zammı yüzünden vazgeçtim. Bir daha değiştirecek olursam Netspeed kalıyor geriye. Şimdilik Comnet iyi gidiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Altyapınız nedir? Fiber altyapınız varsa Netspeed kesinlikle öneririm. Müşteri hizmetleri ve fiyatına göre kalitesi çok iyi.

Geçiş sürecimle ilgili rehberim burada mevcut:

Kafanıza takılan bir soru olursa konumda bana sorabilirsiniz.

VDSL altyapınız varsa ve altyapınız iyiyse yine Netspeed önerebilirim. Altyapınız kötüyse çoğu firmada sorun yaşarsınız bunu da belirtmem gerek.

Merhaba, TurkNet'ten sorguladığımda GigaFiber 1000 Mbps kadar destekliyor. Konunuzu inceleyeceğim teşekkürler.

Merhaba, TurkNet'ten sorguladığımda GigaFiber 1000 Mbps kadar destekliyor. Konunuzu inceleyeceğim teşekkürler.
Gigafiber varsa hiç düşünmeyin o zaman. Türkiye'nin en hızlı interneti ve fiyatı bu hıza göre çok uygun. Memnun kalınmazsa o zaman diğer İSS'lere bakarsınız.

Geri
Yukarı