İnternet sağlayıcısı önerisi

YnsCann

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, şu anda Vodafone kullanıyorum 50 Mbps down 6 Mbps upload alıyorum 85₺ ve gayet memnunum fakat taahhüt bitiyor ve yeni fiyatların pahalı olacağına eminim.

Bizde şöyle düşündük üst kat ile ortak alacağız (amcam) 100 Mbps olarak.

Şimdi size sorularım şunlar:
100 Mbps iki aileye yeter mi? (bizdeki yetiyor(50) amcamda yetiyor diyor (16))

Hangi sağlayıcıdan almalıyız (altyapı VDSL2 90 Mbps destekliyor, port boş)

Bir de 2 kişi olacağımız için aradaki bağlantıyı nasıl yapmalıyız ek modem cihaz vs almalı mıyız neler önerirsiniz?

Arkadaşlar merhaba, şu anda Vodafone kullanıyorum 50 Mbps down 6 Mbps upload alıyorum 85₺ ve gayet memnunum fakat taahhüt bitiyor ve yeni fiyatların pahalı olacağına eminim.

Bizde şöyle düşündük üst kat ile ortak alacağız (amcam) 100 Mbps olarak.

Şimdi size sorularım şunlar:
100 Mbps iki aileye yeter mi? (bizdeki yetiyor(50) amcamda yetiyor diyor (16))

Hangi sağlayıcıdan almalıyız (altyapı VDSL2 90 Mbps destekliyor, port boş)

Bir de 2 kişi olacağımız için aradaki bağlantıyı nasıl yapmalıyız ek modem cihaz vs almalı mıyız neler önerirsiniz?
2023 Haziran'a kadar fiyat garantisi ve GigaFiber ihtimali için TurkNet, alternatif olarak da NetSpeed tercih edebilirsiniz.

O alt yapı ile istikrarlı olarak 80 civarı alacağınızı düşünüyorum. Benim 72 gösteriyor ama istikrarlı olarak 65 civarı görüyorum. İnternete bağlanacak kişi sayısı fazla ise yetmeyecektir.

Ben Netspeed kullanıyorum. Etrafımda Türk NET kullanıp memnun olanlar var. Ayrıca aklıma gelen ISS'leri paylaşıyorum. Fiyatları değişebilir. Önce arayıp sorun.

İlk olarak firmaların adları ve Technopat(Donanımhaber vb. de olabilir) etiketi ile müşterilerin deneyim konularını inceleyin. Firmalar konusunda iyi ve kötü şeyleri inceleyin.

O altyapı ile istikrarlı olarak 80 civarı alacağınızı düşünüyorum. Benim 72 gösteriyor ama istikrarlı olarak 65 civarı görüyorum. İnternete bağlanacak kişi sayısı fazla ise yetmeyecektir.

Ben Netspeed kullanıyorum. Etrafımda TurkNet kullanıp memnun olanlar var. Ayrıca aklıma gelen ISS'leri paylaşıyorum. Fiyatları değişebilir. Önce arayıp sorun.

İlk olarak firmaların adları ve Technopat(Donanımhaber vb. de olabilir) etiketi ile müşterilerin deneyim konularını inceleyin. Firmalar konusunda iyi ve kötü şeyleri inceleyin.

Alt katımız 93 Mbps aldığını söyledi bende 90 civarı olacağını düşünüyorum.
İnternete 2 bilgisayar 6 Telefon bağlanacak

Geri
Yukarı