İnternet sağlayıcısı önerisi

Vulgstein

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi akşamlar öncelikle. 26 Ocak 2019'da TTnet abonelik taahütüm son buluyor ve aşırı memnuniyetisizim sağladıkları hizmetten. Sağlayıcımı değiştirmek istiyorum ve bulunduğum binada Superonline fiber altyapısı var. Aslında Superonline'ı seçmeyi düşünüyordum ama internette Millenicom ile ilgili tavsiyeler gördüm. Şikayetvar'a girince de çok kötü yorumlar gördüğüm de oldu. Sizce hangisini tercih etmeliyim? Mobilden yazdığım için yazım hataları olabilir kusura bakmayın.

Dostum bak şimdi,Soperonline'i çok iyi bir işekilde öneririm.Diğerleri cidden bilinmedik firmalar ve haklarında çok şikayet var.Bence hiç bulaşmadan Superonline'i seç.

Ankara 'da yaşıyorsan Kentnet önerimdir 56TL gibi cüzi bir miktara 20Mbit indirme 5 Mbit gönderme hızım var, tam olarak 19.8Mbit indirme , 4.3Mbit gönderme hızım var hiç kesinti olmadı.

Fiber hizmeti herkesin kullanabileceği bir internet hizmeti değil. Bana kalırsa Superonline kullanın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı