İnternet sağlayıcısı önerisi

Arkadaşlar bende kararsız kaldım. Türknet ile netspeed arasında gidip geliyorum. Denizlide oturuyorum, Netspeed bildiğim kadarıyla Denizli merkezli bir firma sizce hangisini kullanmalıyım.

NetSpeed geçmeyi düşünyorum. Fakat ping konusunda sorularım var. Şuan Süperonline kulanıyorum ve Speed Test sonuçlarında ping değerim 7-10 arası çıkıyor. NetSpeedde de böyle olur mu? Sürpriz ile karşılaşmayalım.
  1. Superonline
  2. Turknet (YAPA Altyapısına sahipsen)
  3. Netspeed veya Millenicom
  4. Turktelekom
  5. Kablonet
Kablonet'i son sıraya koymanız ilginç.
Şuan Süperonline kullanıyorum 16Mbit 75 GB AKN ve 45 TL ödüyorum. Sözleşmem bu ayın 26'sında bitiyor ve bana gelen faturanın altında yazana bakın. Bu düpedüz soygun..
Screenshot_27.png

Son düzenleme:
Netspeed tavsiye ederim. Memnun kalmazsanız, Taahüt yok çıkabilirsiniz. Yukarıdaki üye gibi bir mantık ile hareket ederseniz, Izdırap dolu bir internet tecrübesi yaşarsınız.
Izdırap dolu bir internet deneyimimi? Dostum internetin doruklarını yaşıyorum SuperOnline ile.

Seçimini yap bu birazda şans işi altyapına göre kötü denilen TT kullanıyoruz iş yerinde 50 mb hızın tamamını sağlıyor ve ping 4-10 arasında yani bu altyapına göre değişen bir şey. Bu zamana kadar hep TT kullandık evde de işyerinde de fiyatlar dışında bir sıkıntı görmedim dediğim gibi şans demek ki.

Ancak asıl hangisini seçmeliyim sorusuna gelecek olursan taahhüt olan firmalardan şimdilik uzak dur diyorum hem pahalı paket satmaları hem de istediğinde ayrılayım dersen ona da bedel ödüyorsun yani bunları ele kafanda ya da benim için sorun yok diyorsan burada önerim yoktur kendin her hangi birinde karar verebilirsin.
(Türk Telekom, Superonline, Vodafone, Kablonet) Kablonetin her yerde altyapısı yok bunu belirteyim.

Türkneti bilmiyorum ama hiç değinmek istemiyorum nedeni ise firma olucaksın ve telefonla iletişim bile olmayacak o yüzden istediği uygunluğa istediği hızı versin bu açıkla bir yere kadar devam edebilir.
Diğer benzer firmaları da hiç bilmiyorum kullananlar zaten öneri yapmış.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı