İnternet servis sağlayıcı önerisi

Hocam modemin marka modelini iletirseniz yardımcı olmak isterim. En kötü ihtimalle önünün özellikle de arkasının fotoğrafını bile çekerseniz bilgi verme ihtimalim olur.

ADSL2'de upload hızı 1Mbit. VDSL2'de 6/8. Arada 8 kata varan* fark var.

Büyük ihtimalle çok eski değilse destekliyordur. HUAWEI HG630A, TPLINK W9970v3, ZYXEL VMG3312 B10B, AIRTIES 5650v2 bu TT modemlerden birkaçı.
Hocam modem evde fakat oraya en son geçen yıl gittim. Tp link veya zyxel olabilir. 3 sene önce bağlatmıştım. Çok eski bir model değil. Modem de o evde ve oraya gitmeyeli neredeyse 1 sene olacak. :) Bu haftasonu gidip kabloyu çekip hazır etmeyi planlıyorum. Teşekkürler.
Pahalı olabilir fakat gayet güzel performans kalite sunan Millenicom mevcut ve TurkNet 35Mbps hız sunabilmesi Türk Telekom kaynaklı Türk Telekom'da ikende hız yükseltme isteseniz yapacaklardı ki?
Hız yükseltmesi yapmayacaklardı. Çünkü sormuştum zamanında. Altyapının en fazla 16mbps desteklediğini söylüyorlardı. Belki de doğru söylüyorlardı bilemiyorum.

Hocam modem evde fakat oraya en son geçen yıl gittim. TP-Link veya ZyXEL olabilir. 3 sene önce bağlatmıştım. Çok eski bir model değil. Modem de o evde ve oraya gitmeyeli neredeyse 1 sene olacak. :) bu hafta sonu gidip kabloyu çekip hazır etmeyi planlıyorum. Teşekkürler.

Hız yükseltmesi yapmayacaklardı. Çünkü sormuştum zamanında. Altyapının en fazla 16Mbps desteklediğini söylüyorlardı. Belki de doğru söylüyorlardı bilemiyorum.

Cıktığında port takviyesi yapmışlarsa TurkNet de tesadüfen 35Mbps olabilir.
Şu an hangi ISS'e başvurdunuz.

Pahalı olabilir fakat gayet güzel performans kalite sunan Millenicom mevcut ve TurkNet 35Mbps hız sunabilmesi Türk Telekom kaynaklı Türk Telekom'da ikende hız yükseltme isteseniz yapacaklardı ki?

Fiyat çok uçuyor TT'da. 35Mbps için 140TL ödüyorum. Şu an TurkNet'e geçiyorum ve 84Mbps'i 140'TL'ye alıyorum.

Cıktığında port takviyesi yapmışlarsa TurkNet de tesadüfen 35Mbps olabilir.
Şu an hangi ISS'e başvurdunuz.
Başvurduğum internet Netspeed tatil kasabası için. Normalde şehirdeki evde Turknet kullanıyorum. Eğer istersem 75mbps yükseltme seçeneği var sitesinde fakat online oyunlarda ve bağlantıda sapıtmalar olduğunu söyledi bir arkadaş yakınlarda oturan o yüzden şimdilik yeterli bu hız.

Aynen kanka Türk Telekom cok başarılı :D

Attığım kanala yoruma baktınız mı? Benden düşük ping alan ISS ve performans alan ISS bulamasın 2016'dan beri yıllık tahhüütlü Millenicom müşterisiyim 1 kere bakım harici kesilmedi 1.ay açık tuttuğumu bilirim modemi hiç kapatmadan ping sorunumu 1günde çözümlüyorlar 15msden 3ms e düştü.
Evet kanka başarılı Türk Telekom.

Videoda mevcut kardeşim nereye başarılı bak bakayım Türk Telekom hıztesti ile Millenicom'a.
Kardeşim hala sorguluyor musun ben az önceki mesajımda belirtmişim.Bazı altyapılarda iyi,bazı altyapılar da kötü diye sen hala bunun neyini sorguluyorsun?

Yeni konular

Geri
Yukarı