İnternet Servis Sağlayıcı Önerisi

bayramkaraytu

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar benim türk telekom internet abonelik zamanım bitiyor ben de türksat ya da türknet firmalarından birine geçmeyi düşünüyorum ama %80 türksat olacak çünkü;25MBs 250 GB kota vericekler. Zaten uydu hizmeti içinde olacak sizce hangi servis sağlayıcıyı seçmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
bizim burda turksat yok bende turkcell superonline nın vdsl tarifesine geçtim tabii ki 0850 222 0 222 numarasını arayıp daha detaylı bilgi alabilirsiniz.Benim kullandığım tarife 50 mb limitsiz akk 200 gb ayda 93 tl öduyorum.Sen daha az ödersin galiba

Ben de bugün Türk Telekom'dan Turkcell'e geçtim. 35mbps 100GB AKN 78TL. VDSL Modem ücretsiz, ev telefonu ücreti, kurulum dahil. Türk Telekom'da yalın internet kullandığımda telefonu kapattırsam bile aylık 18TL ücret alıyorlardı.

Türksat Kablo Tv gerçekten daha da uygun ancak bizim olduğumuz yerde altyapısı yok. Türk Telekom hariç hepsi avantajlı sayılır.
Bu arada Türk Telekom bayisindeki yetkili beni başka firmalara geçmemem için uyardı. Şuan 16 mbps(11mbps ancak alabiliyorum.) 50GB AKN'li ADSL hat kullanıyorum, aylık 65TL ödüyorum + 25TL ev telefonu ücreti yani aylık 90TL (telefonu ayda 1 kere bile kullanmamama rağmen). Başka firmalara geçersem, onlarda en fazla 8 mbps internet alabilirmişim. Biz de yedik!

Ben de bugün Türk Telekom'dan Turkcell'e geçtim. 35mbps 100GB AKN 78TL. VDSL Modem ücretsiz, ev telefonu ücreti, kurulum dahil. Türk Telekom'da yalın internet kullandığımda telefonu kapattırsam bile aylık 18TL ücret alıyorlardı.

Türksat Kablo Tv gerçekten daha da uygun ancak bizim olduğumuz yerde altyapısı yok. Türk Telekom hariç hepsi avantajlı sayılır.
Bu arada Türk Telekom bayisindeki yetkili beni başka firmalara geçmemem için uyardı. Şuan 16 mbps(11mbps ancak alabiliyorum.) 50GB AKN'li ADSL hat kullanıyorum, aylık 65TL ödüyorum + 25TL ev telefonu ücreti yani aylık 90TL (telefonu ayda 1 kere bile kullanmamama rağmen). Başka firmalara geçersem, onlarda en fazla 8 mbps internet alabilirmişim. Biz de yedik!
Evet hocam. Şuan uydunetin tarifesini kullanıyorum. Cidden daha iyi. Ama Superonline da iyi bir firma.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı