İnternet servis sağlayıcı önerisi

ekrankartı

Hectopat
TT taahhüdüm bitiyor. 100 TL'ye 14 download, 0.60 yukleme alıyorum. Değiştirme zamanı geldı.
Turkcell, Vodafone baktım ıkısı benzıyor gibi. Vodafone'da şu an kararım.
Onun dışında Türknet de iyi ama Kablonet'in kotalı duran tarıfesı 100 Mbps download 5 Mbps yukleme hızı da fena degıl. 250 GB kotada 1 ay bıtmez bence.
Sızce hangısıne geceyım? Kablonete geçmek istiyorum ama kota hemen bıter mı sızce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugüne kadar Türk Telekom, Fixnet, Türknet ve Milenicom kullanmış birisi olarak kesinlikle Türknet ,Milenicom vb internet sağlayıcılarını tavsiye ederim. Hem ucuz hem de yüksek hız. Kesinlikle Türk Telekom alma düşük hız ve pahalı.

Bugüne kadar Türk Telekom, Fixnet, Türknet ve Milenicom kullanmış birisi olarak kesinlikle Türknet ,Milenicom vb internet sağlayıcılarını tavsiye ederim. Hem ucuz hem de yüksek hız. Kesinlikle Türk Telekom alma düşük hız ve pahalı.
aynen turk telekomu kesın değiştiricem
turknet ve turkcell kablonet bunların arasında seçım yapmaya calısıyorum hepsı ıyı gıbı

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı