İnternet servis sağlayıcınız?

Çoklu seçim

• Oy verenlerin toplamı
    122
@Unavailableuser Geçen aralık ayında taahhüt yenileyenler Vodafone'dan 100 TL'ye 200 Mbps / 10 Mbps alabiliyordu. Şimdi 100/5'e düşürmüşler onlar da.

Screenshot_15.png

Bizim binada Superonline fiber var ama bende böyle 100 mbps 200 mbps hız istiyorum. Şu an Superonline'a 35mbps için 90 mı 100 tl mi ne veriyoruz. Nasıl ben de uygun fiyata böyle hat alırım?

Bizim binada Superonline fiber var ama bende böyle 100 mbps 200 mbps hız istiyorum. Şu an Superonline'a 35mbps için 90 mı 100 tl mi ne veriyoruz. Nasıl ben de uygun fiyata böyle hat alırım?
Superonline'da 100 Mbps hızlara çok yüksek ücretler isteniyor şu anda. Superonline fiber altyapısını kullanarak Millenicom'dan 100 Mbps fiber hizmeti alabiliyorsunuz. Buradan bakabilirsiniz: Fiber İnternet Kampanyası | Millenicom Aynı şekilde Superonline fiber altyapısını kullanarak Vodafone üzerinden de hizmet alabilirsiniz fakat Millenicom'a kıyasla daha pahalı. Ona da buradan bakabilirsiniz: Her An İnternete Bağlı Kal 200 Mbps paket ise artık satılmıyor diye biliyorum Vodafone'da.

Superonline'da 100 Mbps hızlara çok yüksek ücretler isteniyor şu anda. Superonline fiber altyapısını kullanarak Millenicom'dan 100 Mbps fiber hizmeti alabiliyorsunuz. Buradan bakabilirsiniz: Fiber İnternet Kampanyası | Millenicom Aynı şekilde Superonline fiber altyapısını kullanarak Vodafone üzerinden de hizmet alabilirsiniz fakat Millenicom'a kıyasla daha pahalı. Ona da buradan bakabilirsiniz: Her An İnternete Bağlı Kal 200 Mbps paket ise artık satılmıyor diye biliyorum Vodafone'da.
Peki Superonline kadar kaliteli midir? Şu ana kadar her sorunumu hemen çözdüler. Ping de önemli benim için :)

Peki Superonline kadar kaliteli midir? Şu ana kadar her sorunumu hemen çözdüler. Ping de önemli benim için :)
Altyapı tamamen aynı. Şu an kullandığınız Superonline fiber ile aynı altyapı, kullandıkları modemler vs. de aynı. Superonline ile bir sıkıntı yaşamadıysanız Millenicom ile de yaşamazsınız. Zaten bir sorun olduğunda Superonline ekipleri geliyor bakmaya.
100 Mbps fiberi 89 liraya veriyordu Millenicom birkaç ay önce. Fakat maliyet artışları nedeniyle zam yapıldı ve 129 liraya kadar çıktı. Mesela Superonline durduk yere modem için 10 lira istemeye başladı. Dolayısıyla Millenicom da zamlandı. Bu fiyatıyla bile Superonline'dan çok daha uygun. Vodafone'dan da uygun.

Ben 4 Yıldır superonline kullanıyorum (fiber).
66Tl 60 Mbps 11 Upload. Hız testi böyle gösteriyor modemin yanındayken.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı