İnternet servis sağlayıcısı önerisi

cagricakir100

Hectopat
Yer
istanbul
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Taahhütsüz düşük ping, minimum 16 mbps download, 3 mbps upload.
Köyde kalacağım. Baz istasyonu uzaklığından hiz düşük, ping yüksek olur.
Uydudan internet düşünüyorum.
Sizin fikirleriniz neler?
İnşallah bu konudan puan kırmazlar, puan kırıyorsunuz yorumlara cevap veremiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnşallah bu konudan puan kırmazlar, puan kırıyorsunuz yorumlara cevap veremiyorum.
Cümleye büyük harfle başlayıp, sonuna noktalama işareti koyarsanız ceza almazsınız.

Ben şahsen yazları Tekirdağ'da oluyorum ve bulunduğum bölge otoban yanında, 1970 yılından kalma telefon hatları vasıtasıyla İnternet bağlantımı gerçekleştirdiğim köhne bir yer. Sana verebileceğim birinci ve en önemli tavsiyem modeminin düzgün elektrik aldığından emin olman. Kaldığım evin elektrik tesisatı çok eski olduğu ve evde çok fazla elektronik alet olduğu için geceleri özellikle modemde dalgalanma yaşıyorum. Bu tarz yerlerde iş çoğunlukla bölgenin altyapısında ve senin bulunduğun evin altyapısında yatıyor. Bunlar iyiyse şayet hangi şirketle çalışacağının bir önemi yok.

Ben şahsen yazları Tekirdağ'da oluyorum ve bulunduğum bölge otoban yanında, 1970 yılından kalma telefon hatları vasıtasıyla İnternet bağlantımı gerçekleştirdiğim köhne bir yer. Sana verebileceğim birinci ve en önemli tavsiyem modeminin düzgün elektrik aldığından emin olman. Kaldığım evin elektrik tesisatı çok eski olduğu ve evde çok fazla elektronik alet olduğu için geceleri özellikle modemde dalgalanma yaşıyorum. Bu tarz yerlerde iş çoğunlukla bölgenin altyapısında ve senin bulunduğun evin altyapısında yatıyor. Bunlar iyiyse şayet hangi şirketle çalışacağının bir önemi yok.
Ne demek yok iş sadece eve gelen elektrikte mi bitiyor? Yok öyle bir şey.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı