İnternet sitelerinden PS4 için hesap olarak dijital oyun alınır mı?

Ivar Lothbrok

Hectopat
Daha fazla  
Satış yapan bazı siteler var. Böyle sitelerden almak güvenilir mi? Bir hesap veriyorlar onu ana hesap olarak aktifleştirip kendi hesabınızdan oynuyorsunuz. Ama hesabı geri almayacakları ne malum onu bilmiyorum. Tecrübesi veya düşüncesi olan varsa benimle paylaşabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer 10-30 TL gibi fiyatlarda satılıyorsa bu hesaplar alıp oynayabilirsin ama o hesap her türlü sizden gider ya 2 gün sonra ya da 1 ay sonra. Eğer aşırı oynamak istediğin oyunlar varsa 2. el olarak alabilirsin veya PlayStation Store da çok güzel indirimler oluyor o indirimleri bekleyip satın alabilirsin.

Satış yapan bazı siteler var. Böyle sitelerden almak güvenilir mi? Bir hesap veriyorlar onu ana hesap olarak aktifleştirip kendi hesabınızdan oynuyorsunuz. Ama hesabı geri almayacakları ne malum onu bilmiyorum. Tecrübesi veya düşüncesi olan varsa benimle paylaşabilir.
%90'ı güvenli değil. Ben o tarz hesapları önermem. Hesabın şifresi vs. değişir bir nevi dolandırılma olayı yaşanır. Ben PS Store indirimlerine bakmanızı veya alacağınız oyunu indirimini beklemenizi öneririm.

Genelde ucuz ürünlere ben satın alma gözüyle değil de "kiralama" gözüyle bakıyorum. Siz de öyle düşünebilirsiniz hocam, ucuz etin yahnisi söz konusu sonuç olarak. Hikayeli bir oyun kiralayıp oynamak istiyorum derseniz alınabilir neden alınmasın. Kiralama bedeli olarak düşünmek gerekiyor sonuçta.

Hocam bana instadan yazar mısınız baya işinize yarayacağını düşündüğüm bişey biliyorum insta yavuz_kaymazz

İyi bir yöntem biliyorum dijitalde.

Yeni konular

Geri
Yukarı