İnternet sitesi için insan içermeyen güzel fotoğraflar

Kendim cektim 2 gün önce 😀
Eki Görüntüle 858879
Başka ister misin?
Komik atanlarin derdi ne?
Bu siteye bakabilirsin.

Kanka fotoğraf güzelde kalitesi iyi değil başka varsa atabilirsin. Site için de sağol dostum.
Bu benim telefondan çekilen konum. İzin verirse @SideWinder hocamın arşivi güzel :)

Eğer istersen sosyal medya hesaplarından birini ver siteye ekleyince fotoğrafın altına yazayım.

Sağ ol kardeşim

Kardeşim doğru diyorsun fotoğraflar güzel ama bunlar çok profesyonel. Yani Google'den bulup fotoğraf paylaşmak değil amacım. Buradaki insanların, benim çektiğim fotoğrafları falan paylaşmak istiyorum varsa atabilirsin bana.

Çok sağ ol dostum
Telefondan bisiklet sürerken durup çekmiştim. Seçersen;
Eki Görüntüle 858890
Bu da Kelebek Vadisi.
Eki Görüntüle 858896

Teşekkürler kardeşim fotoğrafı paylaşınca Instagram hesabını altına koyacağım.

Sağ ol dostum
Teşekkürler Furkan
H-hocam gerçekten Giresun'lu musunuz? Forumda ilk defa Giresun'lu görüyorum. Ben de giresunluyum da :).

Eki Görüntüle 858898

Eki Görüntüle 858901

Çok güzel çiçekler teşekkür ederim.

Vay ayrı bir beğendim çok teşekkürler.

IMG_2109.JPG
IMG_1929.JPG
Teşekkürler dostum.
Alanya değil mi burası? 😅

Fotoğraflar için çok teşekkürler.

Allah razı olsun kardeşim.

Arkadaşlar, ben bir web sitesi tasarlıyorum da kendi çektiğim fotoğraflar var ama yetersiz. Sizden ricam bana çektiğiniz, içinde insan olmayan her türlü fotoğrafları atar mısınız? Fotoğrafların altına sizin sosyal medya hesaplarınızı koyarım, eğer atmak isterseniz.

Bu forum kurallarına uyuyor mu? Ben, etiket sonucu konuya geldim. Konu başlığında da kullanılacağını falan söylemiyordu. Hiç kimsenin fotoğrafı ücretsiz alınmamalı bana göre. Ki benim fotoğraflarım telifli zaten.

Sitede kullanılması için atmadım, bunu belirteyim. Ben sadece başlığı görüp attım. Eğer siten için fotoğraf arıyorsan, stok sitelerinden telifiyle beraber satın almalısın.

Bu forum kurallarına uyuyor mu? Ben, etiket sonucu konuya geldim. Konu başlığında da kullanılacağını falan söylemiyordu. Hiç kimsenin fotoğrafı ücretsiz alınmamalı bana göre. Ki benim fotoğraflarım telifli zaten.

Sitede kullanılması için atmadım, bunu belirteyim. Ben sadece başlığı görüp attım. Eğer siten için fotoğraf arıyorsan, stok sitelerinden telifiyle beraber satın almalısın.

Tamam kardeşim ben zaten rica ettim isteyenler attı. Madem istemiyorsun senin attığın fotoğrafları kullanmam bu kadar basit.

Tamam kardeşim ben zaten rica ettim isteyenler attı. Madem istemiyorsun senin attığın fotoğrafları kullanmam bu kadar basit.

İsteyip istememekle alakalı değil bu durum. Forumun bu kategorisi, insanların çektiği fotoğrafları paylaşması için var. Bir işte ya da projede kullanmak için fotoğraf istemek amacıyla değil.

Konu başlığı ve açıldığı yer hatalı.

İsteyip istememekle alakalı değil bu durum. Forumun bu kategorisi, insanların çektiği fotoğrafları paylaşması için var. Bir işte ya da projede kullanmak için fotoğraf istemek amacıyla değil.

Konu başlığı ve açıldığı yer hatalı.
Ne yapsaydım sistem tavsiyesi konusu açıp fotoğrafa mı geçiş yapsaydım ?

Geri
Yukarı