İnternet sitesinde kullanılabilecek 3 uyumlu renk önerisi

|-Hakan-|

Hectopat
Proje ödevim için internet sitesi oluşturuyorum ama renk konusu beni biraz zorladı diyebilirim. Bana birbiriyle uyumlu 3 en fazla 4 renk önerebilir misiniz?
Not: Çok koyu renkler tercih etmiyorum.
İstek: İçerisinde turuncu rengini bulundurmaya çalışırsanız çok teşekkür ederim.

Şimdiden teşekkürler.

"#FF7F00" turuncu.
"#808080" gri.
"#Add8e6" camgöbeği.
"#50C878" zümrüt yeşili.
Beğenmeyebilirsin ancak sana renk kodlarıyla birlikte verdim ben olsam ki şayet yapacağım herhalde bende bunları kullanırdım gri arka plan beyaz da olabilir header ya da banner arkası turuncu ya da mavi olabilir yeşili de sağ ve soldaki kısımlara kullanabilirsin sana kalmış.
Hocam şayet yapacağınız ödev biterse atabilir misiniz ben de kendime örnek alacağım malum paylaşmak güzeldir.

sağdaki/soldaki menü kısmını yapmayacağım. Konusu bilim adamları olduğu için ona göre bir renk bakıyorum. Menüyü header kısmına yerleştirdim.

sağdaki/soldaki menü kısmını yapmayacağım. Konusu bilim adamları olduğu için ona göre bir renk bakıyorum.

Hocam size kalmış ben sadece açık ve benim de kullanabileceğim renkler verdim ancak daha güzel durmasını sağlamak için arka plana iyi bir background seçebilirsiniz ve bilim adamları olduğu için dönen atom modeli hoş durabilir yazacağınız bilim adamının resmine çerçeve yapabilirsiniz turuncu veya camgöbeği rengini hoş durabilir. Eğer ki ödevi Java ile yapacaksanız harika şeyler var isterseniz ekleybilirsiniz sitenize.

Hocam size kalmış ben sadece açık ve benim de kullanabileceğim renkler verdim ancak daha güzel durmasını sağlamak için arka plana iyi bir background seçebilirsiniz ve bilim adamları olduğu için dönen atom modeli hoş durabilir yazacağınız bilim adamının resmine çerçeve yapabilirsiniz turuncu veya camgöbeği rengini hoş durabilir. Eğer ki ödevi Java ile yapacaksanız harika şeyler var isterseniz ekleyebilirsiniz sitenize.

Geri
Yukarı