İnternet Sürekli Gidip Geliyor

2 aydır aynı sorundan muzdariptim. TTNET'i arasam bile sorun bizde değil sizde diyorlardı. En sonunda modemi değiştirdim. Bütün sıkıntılar çözüldü. ASUS AC-51'i herkese tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Modeminiz neydi?
Model Huwaei. Fotoğraf linki bırakıyorum.

1c7ad75f857255d-598x598.jpg

Ben de AC52U modem var. Yine de yazayım ben.

Peki bu ne zaman olmaya başladı?
Okuldan geldim PC'yi açtım. Anakart güncellemesi falan çıktı. Dedim güncelleyeyim. Sonra sürücü bulamadı. Kapatıp açtım. 15 dakika falan sürdü. Şu an da olmuyor ama LOL falan oynarken gidip geliyor sebepsizce. Oyun oynarken olması da çıldırma meselesi.
Şimdi ise nedense bütün uygulamalar silinmiş olarak gözüküyor.
teadasdxascdasxasaasdas.JPG

Bilgisayarında virüs olabilir, dosyaların türü değişmiş mi?
@Murat5038 Yardım edebilir.
Ayrıca Driver Booster gibi IObit firmasına ait uygulamaları kullanarak bilgisayarınızı mahvetmişsiniz zaten.
uTorrent kullanarak eğer direkt kurduysanız yanına AdWare kurmuşsunuzdur. Muhtemelen Görev Yöneticisinde Program adlı bir uygulama var. Bu konularda yanlış yönlendirme olmasın diye
@THE_MILLER ve @Murat5038 'i çağırıyorum. Virüs ağına sızmışta olabilir.
Yüksek ihtimalle bilgisayarında virüs var çünkü uTorrent ve IObit gibi programları kullanarak hem güvenlik açığı oluşturmuş ve sistem dosyalarını bozmuş oluyorsun.

Bilgisayarında virüs olabilir, dosyaların türü değişmiş mi?
@Murat5038 Yardım edebilir.
Ayrıca Driver Booster gibi IObit firmasına ait uygulamaları kullanarak bilgisayarınızı mahvetmişsiniz zaten.
uTorrent kullanarak eğer direkt kurduysanız yanına AdWare kurmuşsunuzdur. Muhtemelen Görev Yöneticisinde Program adlı bir uygulama var. Bu konularda yanlış yönlendirme olmasın diye
@THE_MILLER ve @Murat5038 'i çağırıyorum. Virüs ağına sızmışta olabilir.
Yüksek ihtimalle bilgisayarında virüs var çünkü uTorrent ve IObit gibi programları kullanarak hem güvenlik açığı oluşturmuş ve sistem dosyalarını bozmuş oluyorsun.
U torrent'i kurduğum oyunu sildim. Orada öylesine kaldı .Öyle gereksiz uygulama yok. Driver Booster'i şimdi kurdum. Ağ sürücüsüyle bir sorun olabilir diye düşündüm. Çünkü başka sitelerde böyle demişler. O yüzden yükledim, şu anda olmuyor dostum. Ama LOL oynarken oluyor nedense.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı