İnternet sürekli kopuyor ağ bağdaştırıcısı sürekli devre dışı kalıyor

Historicus

Hectopat
Selamlar arkadaşlar. İnternet Teknik Destek diye bir bölüm bulamadığım için buraya atıyorum.
Masaüstü bilgisayarıma USB ile bağlı ağ bağdaştırıcıma gelen internet sürekli aşağıdaki videoda görüldüğü gibi sürekli kopuyor. Sorun modem/internet sağlayıcısı ile ilgili değil çünkü sorun sadece masaüstü bilgisayarımda oluyor, diğer cihazlarımda internet normal çalışıyor. Ayrıca gitmediği vakitte de ne zaman interneti herhangi bir şekilde masaüstü bilgisayarımdan kullanmaya çalışsam ağ bağdaştırıcısı devre dışı kalıyor. Aylardır bu sorunu yaşıyorum. Psikolojim bozuldu lütfen yardımlarınızı esirgemeyin.
Sorunu kendi çektiğim bu videoda görebilirsiniz:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aygıt çakışması var görünüyor sürücüsünü kaldırıp tekrar yükleyin olmaz ise aşağıdaki USB programı ile USB aygıtıda ek olarak kaldırın, ayrıca USB portunu yani taktığınız yeri de değiştirin.

https://www.nirsoft.net/utils/usbdeview-x64.zip
Maalesef bunu önceden denedim ama çözülmedi. Kendi telefonumun internetini bilgisayara bağladığımda hiçbir sorun olmuyor ama evin internetini bağlayınca bu sorun ortaya çıkıyor. Çok garip bir durum hiçbir yerde çözümünü bulamadım.
Arkadaşlar çok zor durumdayım yok mu çözümü bilen?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı