İnternet tarayıcılarında reklam çıkıyor

supergt

Femtopat
Daha fazla  
Ekran görüntüsü 2020-12-10 214540.png

Arkadaşlar hepinize merhaba. 3 4 gündür arama yaptığım zaman en üstte reklam çıkıyor. Nasıl düzelteceğim hakkında hiçbir fikrim yok. Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullandığınız diğer uzantıları devre dışı bırakarak kontrol edin.
Ayrıca bağlantıdaki yazılım ile bir tarama gerçekleştirin.
Sorunun nedeni harici bir uzantı, uygulama ya da virüs. Ben de aynı uzantıyı kullanıyorum. Resimde görüldüğü gibi herhangi bir reklam yok.

Screenshot_7.png

Hocam uBlock Origin reklamları temizledi.Hepinize teşekkür ederim. Peki uzantısız bunları temizleme yolları yok mu?
Google zaten mağazası ile kendi ayağına sıkmışken, uzantısız bir şekilde kaldırılabileceğini sanmıyorum.
Eğer kaldırmanın bir yolu varsa da, ben bilmiyorum :)

Kullandığınız diğer uzantıları devre dışı bırakarak kontrol edin.
Ayrıca bağlantıdaki yazılım ile bir tarama gerçekleştirin.
Sorunun nedeni harici bir uzantı, uygulama ya da virüs. Ben de aynı uzantıyı kullanıyorum. Resimde görüldüğü gibi herhangi bir reklam yok.

Eki Görüntüle 774222
Hocam uygulama ile taradım 4 tane tehdit bulmuştu temizledim hala gitmemişti.uBlock Origin ile temizlendi. Teşekkür ederim ilginiz için

Bağlantıdaki yöntem ile Hosts dosyasına ekleme yaparak reklamlardan kurtulabilirsiniz. Steam, UPlay, Origin arayüzünde açılan tarayıcılar için bu yöntemi kullanıyorum.
Tabii Ublock Origin ekstra sunduğu kadar detaylı olmaz. Sadece reklamları engeller. Her türlü Ublock Origin kullanmaya devam etmeni öneririm.

Bağlantıdaki yöntem ile Hosts dosyasına ekleme yapabilirsin.
Tabii Ublock Origin ekstra sunduğu kadar detaylı olmaz. Sadece reklamları engeller. Her türlü Ublock Origin kullanmaya devam etmeni öneririm.
Hocam uBlock ile devam edeceğim teşekkür ederim ilginiz için. İyi günler dilerim.

Geri
Yukarı