İnternet Tarife Önerisi

Makaleler
42
16 Mbps internete 64.90 TL ödüyordum Superonline'da, geçen ay taahhüt bitmiş bu ay da 132 TL civarı fatura kesmişler neyse aradım sordum bazı paketlerden bahsetti ADSL ve VDSL destekliyormuş burası. 24 megabite kadar 100 TL, 16 megabite kadar 90 TL falan bir paketler söylediler. Şimdi bu durumda ne yapmalı hangi tarifeler veya sağlayıcılar iyidir?

16 Mbps internete 64.90 TL ödüyordum Superonline'da, geçen ay taahhüt bitmiş bu ay da 132 TL civarı fatura kesmişler neyse aradım sordum bazı paketlerden bahsetti ADSL ve VDSL destekliyormuş burası. 24 megabite kadar 100 TL, 16 megabite kadar 90 TL falan bir paketler söylediler. Şimdi bu durumda ne yapmalı hangi tarifeler veya sağlayıcılar iyidir?

TurkNet al düşünme.
Para tuzağı kuruyorlar.
16Mbps 90TL nasıl bir fiyat.

Merhaba :).

Kusura bakma ama bizim ülkede netlerin hepsi aynı kısaca iki ucu malum deynek hangisi alıyorsan al gene sürünüyorsun.

Buna geç derim. 100GB altı kullanım yaparsan 63TL sınırsız kullanım yaparsan 76TL ödüyorsun. Her ay 76TL ödesen bile bence çok iyi bir tarife.

Netspeed'e geçmeni tavsiye ederim yeni duyduğum bir şey var o da referans koduyla birlikte faturana ek 5 TL indirim yapıyor, bildiğim kadarıyla sende ekstradan gelene yardımcı olursan tekrar indirim oluyor ve bu indirim sene boyunca geçerli 1 ay değil. Detaylar Arkadaşını Getir Kampanyası - Netspeed Kampanyaları

Dilersen referans kodu verebilirim.

Edit : 35 Mbps hız olan paketi aldım. Değerlerim 30'un altına düşmüyor. 76 TL ödüyorum, sınırsız her şey. Dün LOL ile ilgili bir sorun vardı tüm Netspeed kullanıcılarında mail attım ordan burdan yazdım 2-3 saat bile geçmeden halledildi.

Bunlar şimdi abonelik iptalinde yokuşa sürerler belli, böyle modemi ver falan diyorlar mı? Sanırım başka sağlayıcıya geçmem daha iyi görünüyor. @55superx @4PieD bu Netspeed iyi midir sonra zırt pırt internet kesintileri ve ulaşılamayan müşteri temsilcileriyle karşılaşmayalım. Uzun süredir Superonline kullanınca diğerlerinden bayağı uzak kaldım. 😐

Bunlar şimdi abonelik iptalinde yokuşa sürerler belli, böyle modemi ver falan diyorlar mı? Sanırım başka sağlayıcıya geçmem daha iyi görünüyor. @55superx @4PieD bu Netspeed iyi midir sonra zırt pırt internet kesintileri ve ulaşılamayan müşteri temsilcileriyle karşılaşmayalım. Uzun süredir Superonline kullanınca diğerlerinden bayağı uzak kaldım. 😐
MH olarak iyi, çoğunlukla ulaşabiliyorsunuz. Sorun yaşama ihtimali ise altyapına bağlı. Asla sorun çıkarmaz diyemem.

MH olarak iyi, çoğunlukla ulaşabiliyordunuz. Sorun yaşama ihtimali ise altyapına bağlı. Asla sorun çıkarmaz diyemem.

Superonline burada Türk Telekom alt yapısını kullanıyor diye biliyordum. Bu hiç sorun çıkarmadı yani düzenli internet 3-4 yıldır oldu. Bu sürede taş çatlasın müşteri hizmetlerini 4-5 kere aramışımdır internet yok diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı