İnternet tavsiyesi

Anıl Uğurlu

Hectopat
Öncelikle herkese merhaba. Yaklaşık 2.5 sene önce Vodafone'a geçmiştik. Geçen günlerde taşındık. Taşındığımız binada da fiber var. Gelip modemi kurdular ve 24 saat içinde geleceğini söylediler. Maalesef gelmedi. Cuma akşamı internet geldi fakat cumartesi sabah tekrar gitti. Pazartesi günü teknik ekip gelip interneti açtı fakat 1 saat sonra yine kesildi. Biz interneti taşıyalı 1 hafta oldu fakat 1 haftada toplamda 12 saat bile internet alamadık. Bu nedenle Vodafone'den ayrılıp fakrlı bir firmaya geçmeyi düşünüyoruz. Önerebileceğiniz bir firma var mı? Aradığım özellikler fiber olması, 24 Mbps hız ve üstü bir de tabii ki AKN olmaması. Şimdiden teşekkür ederim.

Sakın ama sakın Türk tel*kom alma.

Öncelikle herkese merhaba. Yaklaşık 2.5 sene önce Vodafone'a geçmiştik. Geçen günlerde taşındık. Taşındığımız binada da fiber var. Gelip modemi kurdular ve 24 saat içinde geleceğini söylediler. Maalesef gelmedi. Cuma akşamı internet geldi fakat cumartesi sabah tekrar gitti. Pazartesi günü teknik ekip gelip interneti açtı fakat 1 saat sonra yine kesildi. Biz interneti taşıyalı 1 hafta oldu fakat 1 haftada toplamda 12 saat bile internet alamadık. Bu nedenle Vodafone'den ayrılıp fakrlı bir firmaya geçmeyi düşünüyoruz. Önerebileceğiniz bir firma var mı? Aradığım özellikler fiber olması, 24 Mbps hız ve üstü bir de tabii ki AKN olmaması. Şimdiden teşekkür ederim.

Süperonline tavsiye ederim 12 yıldır kullanıyorum, bir sorun yaşamadım.

Türk Telekom. Şimdi Türk telekom dediğim için linç yiyeceğim ancak altyapınız sağlam ise kesinlikle 1 numaralı internet sağlayıcısı.
Türk Telekom öneren gençliğinde ağır travma yaşamıştır.
Türkcell.

Türk net çünkü turktelekom kullandım turknet 72 mb verirken turktelekom ne hikmetse 35 den yukarısını vermedi ve fiyatını zaten söylemiyoorum ayrıca tahattüt demek bile istemiyorum.

Türk Telekom öneren gençliğinde ağır travma yaşamıştır.

Türkcell.
Hocam öyle diyorsun ama yaklaşık 1 yıldır Türk Telekom kullanıyorum. 1 tane düşme olduysa forumda yazmayı bırakırım. Ping sorunu yaşadıysam dahil. Yani bu işler altyapıya bakıyor sağlayıcıya değil.
Turkcell Superonline taahhüt bedelini öder mi?
Belirli bir ücreti ödüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı