İnternet üzerinden nasıl para kazanılır?

Mucahitt

Hectopat
Katılım
6 Kasım 2015
Mesajlar
122
Merhaba arkadaşlar. 17 yaşındayım ve paraya ihtiyacım var. İnternet üzerinden bir şeyler yapmak istiyorum ama neler yapabileceğim hakkında hiçbir fikrim yok. Biraz şehre uzak bir yerde oturuyorum dışarıda çalışma imkanım neredeyse hiç yok. Zaten okul ile ev baya uzak bir mesafede. Yakın zamanda yaşadığım olaylar yüzünden ailemle aram bozuldu, derslerim şu an iyi denebilecek durumda. Bende üç beş kuruş gelir alıp ailemin güvenini tekrar kazanmak istiyorum. Youtube kanalı açmayı düşündüm fakat gerekli ekipmanlar için bütçem yok, günlük harçlığımdan biriktirip internet sitesi açıp bişeyler yapmak istiyorum. Yani oturduğum yerden üçbeş tıkla para kazanmak değil amacım emek harcayarak bişeyler yapmak istiyorum. Neler yapabileceğim hakkında biraz fikir verebilirseniz çok iyi olur. Şimdiden teşekkürler.
 
Son düzenleyen: Moderatör:

ismett08

Hectopat
Katılım
24 Ağustos 2015
Mesajlar
11
İnternet üzerinden para kazanma yollarıyla ilgili videolar hazırlayıp youtube'a yükle. Form doldurmayı, site açmayı, bitcoin üretmeyi, 3B model yapıp satmayı güzel animasyonlarla anlat, örnekler ver. Altına örnek verdiğin linkleri kısalt birde ordaki reklamlardan payını al. Az emekle çok para kazanmaya çalışan insan bulmanın çok zor olacağını düşünmüyorum.

Şaka maka tutarsa payımı isterim :paragöz:
 
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.
Yukarı