İnternet üzerinden rastgele birisi bana 325 euro attı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şaka maka hala konu sahibine kanıt falan sorulmamış, şaşırdım. Geliyor bir tane daha troll konunun sonu. Biri bahçede 200 euro bulur öbürü Discord'dan 325 euro. Para su mu bu kadar kolay bulunsun?

:) bankayı aramak yerine çözümü burada arıyor arkadaş ciddi ciddi cevap verdik bir de.

Yarın bankayı arayıp bildiririm olanları ama hala merak ediyorum neden birisi bana o kadar yüklü miktarda para atsın bu arada arkadaşlar parayı atan kişi Türkiye'de yaşamıyor.

Konu doğru mu diye bilgilerinizi sansürleyip paranın SS ini atar mısınız?

:) bankayı aramak yerine çözümü burada arıyor arkadaş ciddi ciddi cevap verdik bir de.
Hocam 2016'dan beri Discord kullanıyorum aha da aşağıya listemin sayısını atıyorum, çeyreğinin fazlası yabancı olan bu listeden 1 kişi bile hatta bana bile hiç denk gelmeyen olay rastgele bir sosyal kullanıcısına denk geliyor, gökten de bugün telefon yağıyordu zaten ya.
1653767012740.png

Kara para aklama diyenler hiç düşündüm acaba atan adamın bundan kazancı ne diye, Discord üzerinden herhangi birine fatura kesebiliyorsanız tebrikler. Ek olarak geri ödeme nasıl alacak bu adam?

Kara para aklama diyenler hiç düşündüm acaba atan adamın bundan kazancı ne diye, Discord üzerinden herhangi birine fatura kesebiliyorsanız tebrikler. Ek olarak geri ödeme nasıl alacak bu adam?

Hocam konu troll fakat karta çalıntı mimi uygulanırsa para geri dönüyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı