İnternet üzerinden web programlama nereden öğrenilir?

Mehmet Fuat

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ilk önce web programlama öğrenmek istiyorum fakat az buz editlediğim kodlar vardı fazla bilgim yok. Elimde cs 6 master collection var ama daha kullanmak nasip olmadı diyelim :) Ben ilk önce bu işi öğrenmek istiyorum sonra yazılıma geçiş yapmak istiyorum üniversite tercihim de bu konuda olacak. İnternet üzerinden nereden öğrenebilirim? Fazla yabancı dilim yok. Mühendis bir abim "programming motherfucker" diye bir site önermişti fakat pek bir şey anlamadım oradan, yardımcı olabilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Üniversite de düşündüğün bölüme göre bir seçim yapabilirsin şuan da... İlgin varsa yazılıma karşı Basit C programlama derslerine bakabilirsin. İnternette yüzlerce Türkçe anlatılan kaynak mevcut. Öncelikle Algoritmalara bakmalısın, sonra ise Basit C derslerine giriş yapmalısın unutma...

Üniversite de düşündüğün bölüme göre bir seçim yapabilirsin şuan da... İlgin varsa yazılıma karşı Basit C programlama derslerine bakabilirsin. İnternette yüzlerce Türkçe anlatılan kaynak mevcut. Öncelikle Algoritmalara bakmalısın, sonra ise Basit C derslerine giriş yapmalısın unutma...

Cevabın için teşekkür ederim. Algoritma kitapları var pdf olarak ayrıca elimde c# algoritma kitaplarıda var onlara bakıp anlamaya çalışıyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı